Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Sayın Müşterimiz; lütfen aşağıdaki bilgileri okuyun.

1 -   Siparişinizi Kapıda Ödemeli olarak seçtiniz ise, ürününüz PTT Kargo ile Kapıda ödemeli olarak gönderilecek olup, bulunduğunuz il - ilçe uzaklığına göre 1-4 gün içerisinde teslim edilecektir. Kapıda Ödemeli gönderilerde, ürün fiyatına + 17 TL Kargo bedeli ilave edilmektedir. Örneğin 100 TL tutarında bir ürün siparişi verdiniz, kargo görevlisi ürünü teslim ederken sizden 117 TL talep edecektir.

2 -   Siparişinizi Havale / EFT ile ödeme seçeneği seçtiniz ise aşağıdaki banka hesaplarımızdan herhangi birisine, seçmiş olduğunuz ürün bedeli tutarında Havale / EFT yapmanız gerekmektedir. Havale / EFT' nizi yaptıktan sonra lütfen şirket telefonlarımızdan herhangi birini arayıp bilgi veriniz.

3 -   Ödemenizi Kredi Kartınız ile yapmak istiyorsanız, siparişi verirken Ödeme Metodu olarak Kredi Kartı seçeneği ile ödeyebilirsiniz.

4 -   Bulunduğunuz bölge de PTT Kargo şubesi yok ise kargonun Mobil Alan kategorisine girersiniz ve bu durumda size en yakın kargo şubesi haftanın belirli günlerinde o bölgeye teslimat yapabilmektedir.

5 - Stok durumu 21 - 40 iş günü ve Ön Sipariş yazan ürünlerimiz, yurtdışından direkt müşteri adresine sevk edilmekte olup, bu tür siparişlerde öncelikle ürün ödemesi Banka Havale - Eft ya da Kredi Kartı ile firmamıza yapılır, daha sonra ürün yurtdışından direkt müşteri adresine sevk edilir. 

6 - Satın almış olduğunuz ürün fatura tarihinden sonra 7 gün içinde iade - cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. 7 iş gününden sonra fatura tarafınızca kabul edilmiş sayılmaktadır. İade - Cayma haklarınız için lütfen
Mesafeli Satış sözleşmesi - Şartlar ve Koşullar bölümünü inceleyiniz.