Teslimat Bilgileri

Sayın Müşterimiz; lütfen aşağıdaki bilgileri okuyun.

1 -   Siparişinizi Kapıda Ödemeli olarak seçtiniz ise, ürününüz Aras Kargo ile Kapıda ödemeli olarak gönderilecek olup, bulunduğunuz il - ilçe uzaklığına göre 1-2 gün içerisinde teslim edilecektir. Kapıda Ödemeli gönderilerde, ürün fiyatına + 10 TL Kargo bedeli ilave edilmektedir. Örneğin 100 TL tutarında bir ürün siparişi verdiniz, kargo görevlisi ürünü teslim ederken sizden 110 TL talep edecektir.

2 -   Siparişinizi Havale / EFT ile ödeme seçeneği seçtiniz ise aşağıdaki banka hesaplarımızdan herhangi birisine, seçmiş olduğunuz ürün bedeli tutarında Havale / EFT yapmanız gerekmektedir. Havale / EFT' nizi yaptıktan sonra lütfen şirket telefonlarımızdan herhangi birini arayıp bilgi veriniz.

3 -   Ödemenizi Kredi Kartınız ile yapmak istiyorsanız, siparişi verirken Ödeme Metodu olarak Kredi Kartı seçeneği ile ödeyebilirsiniz.

4 -   Bulunduğunuz bölge de Aras Kargo şubesi yok ise kargonun Mobil Alan kategorisine girersiniz ve bu durumda size en yakın kargo şubesi haftanın belirli günlerinde o bölgeye teslimat yapılabilmektedir.

5 - Stok durumu 14 - 21 iş günü yazan ürünlerimiz, yurtdışından direkt müşteri adresine sevk edilmekte olup, bu tür siparişlerde öncelikle ürün ödemesi Banka Havale - Eft si ile firmamıza yapılır, daha sonra ürün yurtdışından direkt müşteri adresine sevk edilir.