Abajur Dinleme Cihazı, Dinleme Cihazı Fiyatları, Ucuz Dinleme Cihazı, Uzaktan Dinleme Cihazı, Kablosuz Dinleme Cihazı, 220V Dinleme Cihazı.
  • Abajur Dinleme Cihazı

ABAJUR DİNLEME CİHAZI

Bu ürünümüz ; Abajur içerisine yerleştirilmiş Gsm Sim kartlı modül sayesinde, Abajur’u bıraktığınız oda da ki tüm sesleri ortalama 50 m2 lik bir alan içinde çok net bir şekilde duyabilirsiniz.

Abajur modelini kendiniz seçebilirsiniz ya da elinizde var olan herhangi bir abajur içerisine dinleme cihazını yerleştirebiliriz. Ayrıca internet üzerinden beğendiğiniz herhangi bir abajur’u alıp firmamıza göndermeniz durumunda da dinleme cihazı yerleştirebiliriz. Abajur dinleme cihazı kesinlikle dikkat çekmeyecek bir şekilde montaj yapılmakta ve priz’e takılı olması sebebi ile 7 gün 24 saat enerji sorunu olmadan yıllarca dinleme yapabilirsiniz.

Abajur Dinleme Cihazı mesafe sınırı olmaksızın ortam dinleme yapmanızı sağlar. Örneğin eviniz Türkiye’ de siz yurt dışında herhangi bir ülkedesiniz, dünyanın neresinde olduğunuz önemli değil… Dinleme Cihazınıza taktığınız Sim Kart numaranızı aramanız yeterli olacaktır.

 

Dinleme Cihazları ile ilgili Doğan Haber Ajansı ile yapılan röportajımızı izleyebilirsiniz.

    

Abajur Dinleme Cihazı siparişini verdikten sonra ürün elinize geçtiği anda yapmanız gerekenler aşağıda sıralanmıştır.

Abajur Dinleme Cihazı Nasıl Kullanılır ?

1 – Öncelikle yeni bir sim kart almanız gereklidir. Bu sim kartta istediğiniz gsm operatörünü seçebilirsiniz. Sonuç olarak Vodafone – Turkcell – Turk Telekom hangisini seçtiğiniz önemli değil çünkü dinleme cihazınız bütün operatörleri desteklemektedir. Ayrıca aldığınız hattın kontörlü yada faturalı olması da önemli değildir.

2 – Alacak olduğunuz yeni sim kart numarasının hiç kimse tarafından bilinmemesi gerekir. Çünkü o numarayı bilen herkes cihazın bulunduğu ortamdaki sesleri dinleyebilir. Bu sebeple yeni bir numara olması gerekmektedir.

3 – Sim kartı Abajur Dinleme cihazına takmadan önce normal bir telefona takıp, telefon açılırken sorduğu Pin Kodu uygulamasını kaldırmanız gerekmektedir. Pin Kodu olması durumunda cihaz çalışmayacaktır.

4 – İlk 3 maddeyi yaptıktan sonra Abajur Dinleme Cihazının altını kaldırıp içerisinde bulunan sim kart yuvasına takacaksınız. Daha sonra Abajur’a ait fiş’i priz’e takacaksınız.

5 – Fiş, priz’e takıldıktan sonra herhangi bir telefondan Abajur Dinleme Cihazına taktığınız numarayı arayıp sınırsız dinleme yapmaya başlayacaksınız.

6 – Abajur Dinleme Cihazında Ses Aktivasyon özelliği vardır. Bu özellik Abajur’u bıraktığınız ortamda herhangi bir ses olması durumunda, cihaza taktığınız sim kart tarafından sizin aranmanızı sağlayacaktır. Abajur Dinleme Cihazı Akıllı hafızası sebebi ile kendisini ilk arayan numarayı hafızasına alarak ortamdaki duyduğu her ses te dinleyen kişiyi bilgilendirecektir.

7 – Abajur Dinleme Cihazına taktığınız sim kart kontörlü bir hat ise ve o karttan kontör gitmesini istemiyorsanız, ortamdaki ses duyduğunda cihaz sizi aradığında cihazı meşgule alıp geri dönüş yapıp siz arayıp dinlemeye başlayabilirsiniz.

8 – Abajur Dinleme Cihazı nı aradığınız anda operatörünüzün tarifesine göre ücretlendirilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT ; Ürün fiyatına Abajur dahil olmayıp, seçeceğiniz herhangi bir Abajur’u internetten satın alarak ya da elinizde var ise elinizdeki Abajur’u firmamıza kargo ederek Dinleme Cihazı yerleştirmemizi talep edebilirsiniz.

Abajur Dinleme Cihazı

  • 3.750,00 ₺

  • Vergiler Hariç: 3.125,00 ₺

Etiketler: abajur dinleme cihazı, 220v dinleme cihazı, aksesuar dinleme cihazı, ucuz dinleme cihazı, dinleme cihazı fiyatları, gizli dinleme cihazı, mini dinleme cihazı, mikro dinleme cihazı,