Çanta Dinleme Cihazı, Erkek Çanta Dinleme Cihazı, Bayan Çanta Dinleme Cihazı, Ucuz Dinleme Cihazı, Dinleme Cihazı Fiyatları.

ÇANTA DİNLEME CİHAZI

Çanta Dinleme Cihazı ; kişilerin üzerine yerleştirilebilmesi için tasarlanmış çok profesyonel bir üründür. İşiniz, Çocuklarınız, Sevgiliniz, Yaşlı aile bireyleriniz ve hatta personeliniz için bile bu ortam dinleme cihazına ihtiyaç duyarsınız. Çanta Dinleme Cihazı boyut olarak çok küçük olduğu için kişi üzerinde taşıdığı dinleme cihazını kesinlikle fark etmeyecektir. Bu ürün her türlü çanta içerisine yerleştirilebilir. Kendinizde var olan herhangi bir çantayı da firmamıza göndererek dinleme cihazı montajı yaptırabilirsiniz.

Çanta Dinleme Cihazı günümüzde genellikle bakıcı takibi ya da işverenlerin pazarlama personellerini takibi ve kontrolü amacı ile kullanılmaktadır. Bebek bakıcınız çocuğunuza iyi davranıyor mu ya da personeliniz şehir dışına pazarlamaya çıktığında sizin menfaatinize mi çalışıyor yoksa farklı işler peşinde mi gibi durumlarda hayati önem arz etmektedir.

Çanta Dinleme Cihazı kesinlikle dışarıdan fark edilmeyecek bir şekilde çanta içerisine yerleştirilen gsm modül ile çalışan bir sistemdir. Sipariş verdikten sonra size gelen çantanın içindeki dinleme modülüne bir sim kart takmanız ve taktığınız karttaki numarayı kendi hattınızdan aramanız yeterli olacaktır. Ürün tam şarj halinde kesintisiz 12 saat dinleme imkanı sağlamaktadır. Fakat gün içerisinde ortalama bir ya da iki saat arayıp dinlediğinizi düşünürseniz, ortalama 4-6 gün şarj etmeden kullanabilirsiniz.

Dinleme Cihazları ile ilgili Doğan Haber Ajansı ile yaptığımız röportajımızı izleyebilirsiniz.

      

Çanta Dinleme Cihazı nasıl kullanılır ?

1 – Öncelikle yeni bir sim kart almanız gereklidir. Bu sim kartta istediğiniz gsm operatörünü seçebilirsiniz. Sonuç olarak Vodafone – Turkcell – Avea hangisini seçtiğiniz önemli değil çünkü dinleme cihazınız bütün operatörleri desteklemektedir. Ayrıca aldığınız hattın kontörlü yada faturalı olması da önemli değildir.

2 – Alacak olduğunuz yeni sim kart numarasının hiç kimse tarafından bilinmemesi gerekir. Çünkü o numarayı bilen herkes cihazın bulunduğu ortamdaki sesleri dinleyebilir. Bu sebeple yeni bir numara olması gerekmektedir.

3 – Sim kartı Çanta Dinleme cihazına takmadan önce normal bir telefona takıp, telefon açılırken sorduğu Pin Kodu uygulamasını kaldırmanız gerekmektedir. Pin Kodu olması durumunda cihaz çalışmayacaktır.

4 – İlk 3 maddeyi yaptıktan sonra Çanta Dinleme Cihazının altını kaldırıp içerisinde bulunan sim kart yuvasına takacaksınız.

5 – Daha sonra herhangi bir telefondan Çanta Dinleme Cihazına taktığınız numarayı arayıp sınırsız dinleme yapmaya başlayacaksınız.

6 – Çanta Dinleme Cihazında Ses Aktivasyon özelliği vardır. Bu özellik Çantayı bıraktığınız ortamda herhangi bir ses olması durumunda, cihaza taktığınız sim kart tarafından sizin aranmanızı sağlayacaktır. Çanta Dinleme Cihazı Akıllı hafızası sebebi ile kendisini ilk arayan numarayı hafızasına alarak ortamdaki duyduğu her ses te dinleyen kişiyi bilgilendirecektir.

7 – Çanta Dinleme Cihazına taktığınız sim kart kontörlü bir hat ise ve o karttan kontör gitmesini istemiyorsanız, ortamdaki ses duyduğunda cihaz sizi aradığında cihazı meşgule alıp geri dönüş yapıp siz arayıp dinlemeye başlayabilirsiniz.

8 – Çanta Dinleme Cihazı nı aradığınız anda operatörünüzün tarifesine göre ücretlendirilirsiniz.

Not : Ürün fiyatına çanta dahil olmayıp, dilediğiniz çantayı firmamıza gönderebilir ya da cihazı kendiniz çanta içine gizleyebilirsiniz.

Erkek Çanta Takip ve Dinleme Cihazı

  • 3.750,00 ₺

  • Vergiler Hariç: 3.125,00 ₺

Etiketler: çanta dinleme cihazı, ucuz dinleme cihazı, çanta dinleme cihazı fiyatları, uzaktan dinleme cihazı, erkek çanta dinleme cihazı, bayan çanta dinleme cihazı,