Duvar Saati Dinleme Cihazı, Aksesuar Dinleme Cihazı, Dinleme Cihazı Fiyatları, Dinleme Cihazı Çeşitleri.
    25% İNDİRİM
  • Duvar Saati Dinleme Cihazı

DUVAR SAATİ DİNLEME CİHAZI

Dünya 'nın en gelişmiş uzun mesafeli dinleme cihazlarının satışı yapılan sitedesiniz. Geleneksel böcek vericilerin artık devri bitti. 50m , 100m , 200m dinleme mesafesi var diye pazarlanmaya çalışılan bu vericiler için sizden astronomik fiyatlar istediler. Ama artık bu tür bir derdiniz yok. Mesafe sınırını ortadan kaldırdık , hem de çok uygun bir fiyata!!! 

DUVAR SAATİ DİNLEME CİHAZI zekice hazırlanmış , şüphe uyandırmadan , evinize veya ofisinize yerleştirebileceğiniz harika bir dinleme cihazıdır. GSM vericisi sayesinde kesinlikle ve kesinlikle mesafe sınırı yoktur. Amerika'da dahi olsanız , sadece saatin içindeki numarayı cep telefonunuzdan arayarak , Türkiye'deki evinizi veya işyerinizi dinleyebilirsiniz. GSM DUVAR SAATİ 3 adet AA tipi pil ile çalışır. Bu 3 pil 2 hafta standby süresi ve 24 saat kesintisiz dinleme imkanı sunacaktır.

GSM DUVAR SAATİ ÖZELLİKLERİ ;

GSM frekanslarını kullandığı için dinleme mesafesi sınırsızdır. 

Cihazı bıraktığınız ortamdaki sesleri ve konuşmaları çok net duymanızı sağlar. 

2 hafta standby süresi. 

24 saat dinleme süresi. 

Şüphe çekmeyen şık dizayn. 

Çok güçlü mikrofon 

Not : Ürün stok durumuna göre resimdekinden farkı olabilir .

    

Duvar Saati Dinleme Cihazı

  • 530,99TL
  • 399,99TL

  • Vergiler Hariç: 338,98TL

Etiketler: duvar saati dinleme cihazı, ucuz dinleme cihazı, dinleme cihazı fiyatları, uzaktan dinleme cihazı, ses dinleme cihazı, gizli dinleme cihazı, mini dinleme cihazı,