Kalem Dinleme Cihazı, Aksesuar Dinleme Cihazı, Dinleme Cihazı Fiyatları, Ucuz Dinleme Cihazları.

KALEM DİNLEME CİHAZI

Türkiye 'de bir ilk daha Akdeniz Bilişim Teknoloji Marketinde, ev ve işyerinizde bulundurabileceğiniz Kalem Dinleme Cihazı size özel olarak tasarlanmıştır. Kalem'i dinlemek istediğiniz ortama bırakmanız ya da kişiye vermeniz yeterlidir. Hem dikkat çekmeyecek hem de cihazın bulunduğu ortamı dinlemenize 48 saat olanak sağlayacaktır. Mesafe sınırı olmaksızın dünyanın her yerinden dinleme yapabilirsiniz. Ev ve Ofisler için olmazsa olmaz bu ürün' e mükemmel bir ortam dinleme cihazı ekledik. Ofisinizde, evinizde neler olup bitiyor 7/24 dinleyebilirsiniz, cihaz içerisinde bulunan sim kart numarasını istediğiniz zaman istediğiniz yerden arayın ve dinlemeye başlayın. Ofisinize ya da evinize hırsız girmesi durumunda, cihazın ses algılama hassasiyeti ile cihazın içine takacağınız sim kart sizin numaranızı arayacaktır.

Üstün ses kabiliyeti ve hassas mikrofon sayesinde 50m2 bir alandaki sesleri odadaymış gibi duymanızı sağlayan sistem, gsm şebekesini kullandığından içerisine herhangi bir operatörün sim kartını takmanız yeterli olacaktır. Bu numarayı dünyanın neresinden ararsanız arayın ve 7/24 dinlemeye devam edin.

Bu ürün evinizde ya da işyerinizde mevcut bir kalem'e de monte edilebilir. Sayfamızdaki kalem ürün resmi temsilidir. Sizin seçeceğiniz her türlü kalem içerisine Ortam Dinleme Cihazımız monte edilebilmektedir.

Kaleminizi beğenin bize gönderin veya talep ettiğiniz kalemliğin bedelini bize gönderin biz orijinal ambalajıyla birlikte size gönderelim.

Teknik Özellikler ;

Kalem Dinleme Cihazı GSM şebekesini kullanır ve mesafe sınırı olmayan bir dinleme cihazıdır. 

Dinleme cihazı mikrofonu hassasiyeti ile sesleri çok net dinleyebilirsiniz. 

Cihaz enerjisi 48 saat gitmektedir. Şarj'ı bittikten sonra 4 saat tekrar şarj edip yine 48 saat süre ile dinleyebilirsiniz.

Örneğin tam şarjlı olarak cihazı sabah 8 de ev ya da işyerinize bıraktınız. Bekleme durumunda da enerji harcadığı için uzun süre arama yaparak dinlememeniz durumunda, cihazın enerjisi 36 saat sonra bitecektir.

Bu sebeple şarj ettiğiniz gün dinlemeyi unutmayın... Her tür sim kart ile çalışmaktadır.

    

Kalem Dinleme Cihazı

  • 1.999,99TL

  • Vergiler Hariç: 1.666,66TL

Benzer Ürünler

ANDROİD TELEFON DİNLEME YAZILIMI

ANDROİD TELEFON DİNLEME YAZILIMI

CEPSPY ANDROİD TELEFON DİNLEME VE TAKİP PROGRAMI ÖZELLİKLERİ   ..

1.699,99TL Vergiler Hariç: 1.416,66TL

Etiketler: kalem dinleme cihazı, mini dinleme cihazı, böcek dinleme cihazı, ortam dinleme cihazı, mikro dinleme cihazı, dinleme cihazı sahibinden, dinleme cihazı gittigidiyor,