Laptop Çanta Dinleme Cihazı, Ucuz Dinleme Cihazı, Uzaktan Dinleme Cihazı, Dinleme Cihazı Fiyatları.
Akdeniz Bilişim WhatsApp Destek
0532 449 77 64
  • Laptop Çanta Dinleme Cihazı

NOTEBOOK ÇANTASI DİNLEME CİHAZI

Türkiye 'de bir ilk daha Akdeniz Bilişim Teknoloji Marketinde, 

Çocuğunuzu, aile bireyinizi, personelinizi ya da iş ortağınızın güvenliği amacı ile tasarlanmış mükemmel bir ortam dinleme cihazıdır.

Çocuğunuz okula giderken ya da dışarıya çıktığında,

Aile bireyinizin güvenliğinden şüphe ettiğiniz durumlarda,

Personelinizin ve iş ortağınızın sizi zor duruma düşürdüğü durumlarda kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde artık kendinizi güvende hissetmeye hazır olun.

Çünkü bu Laptop Çantası Dinleme Cihazı ile tam tamına 3 gün boyunca dinleme yapabilirsiniz.

Her yerde güvenle kullanabileceğiniz Laptop Dinleme Cihazı size özel olarak tasarlanmıştır. Tek yapmanız gereken, dinleyeceğiniz kişiye çantayı hediye etmek ya da hem çanta hem laptop ikisini birlikte hediye etmek ;) 

Ortamı dinlemek için sadece çantayı vermeniz yeterlidir. Hem dikkat çekmeyecek hem de cihazın bulunduğu ortamı dinlemenize 24 saat olanak sağlayacaktır. Mesafe sınırı olmaksızın dünyanın her yerinden dinleme yapabilirsiniz. Kişisel güvenliğiniz için olmazsa olmaz bu ürün' e mükemmel bir ortam dinleme cihazı ekledik. Ofisinizde, evinizde neler olup bitiyor 7/24 dinleyebilirsiniz, cihaz içerisinde bulunan sim kart numarasını istediğiniz zaman istediğiniz yerden arayın ve dinlemeye başlayın. Ofisinize ya da evinize hırsız girmesi durumunda, cihazın ses algılama hassasiyeti ile cihazın içine takacağınız sim kart sizin numaranızı arayacaktır.

Üstün ses kabiliyeti ve hassas mikrofon sayesinde 50m2 bir alandaki sesleri odadaymış gibi duymanızı sağlayan sistem, gsm şebekesini kullandığından içerisine herhangi bir operatörün sim kartını takmanız yeterli olacaktır. Bu numarayı dünyanın neresinden ararsanız arayın ve 7/24 dinlemeye devam edin.

Bu ürün evinizde ya da işyerinizde mevcut bir notebook çantasına da monte edilebilir. Sayfamızdaki laptop çantası ürün resmi temsilidir. Sizin seçeceğiniz her türlü notebook çanta içerisine Ortam Dinleme Cihazımız monte edilebilmektedir. Laptop çantanızı beğenin bize gönderin veya talep ettiğiniz çantanın bedelini bize gönderin biz orijinal ambalajıyla birlikte size gönderelim.

Teknik Özellikler ;

Laptop Çantası Dinleme Cihazı GSM şebekesini kullanır ve mesafe sınırı olmayan bir dinleme cihazıdır. 

Dinleme cihazı mikrofonu hassasiyeti ile sesleri çok net dinleyebilirsiniz. 

Cihaz enerjisi 3 gün gitmektedir. Şarj'ı bittikten sonra 8 saat tekrar şarj edip yine 3 gün süre ile dinleyebilirsiniz.

Örneğin tam şarjlı olarak cihazı sabah 8 de ev ya da işyerinize bıraktınız. Bekleme durumunda da enerji harcadığı için uzun süre arama yaparak dinlememeniz durumunda, cihazın enerjisi 72 saat sonra bitecektir.

Bu sebeple şarj ettiğiniz de dinlemeyi unutmayın... Her tür sim kart ile çalışmaktadır.

    

Laptop Çanta Dinleme Cihazı

  • 3.750,00 ₺

  • Vergiler Hariç: 3.125,00 ₺

Benzer Ürünler

ANDROİD TELEFON DİNLEME YAZILIMI

ANDROİD TELEFON DİNLEME YAZILIMI

CEPSPY ANDROİD TELEFON DİNLEME VE TAKİP PROGRAMI ÖZELLİKLERİ   ..

2.250,00 ₺ Vergiler Hariç: 1.875,00 ₺

Etiketler: laptop çanta dinleme cihazı, ucuz dinleme cihazı, böcek dinleme cihazı, uzaktan dinleme cihazı, dinleme cihazı fiyatları, ortam dinleme cihazı,