Profesyonel Böcek Jammer
  • Profesyonel Böcek Jammer

Profesyonel Böcek Jammer

Görüntülemekte olduğunuz bu ürünümüz, 4.5 G teknolojisi çıkmadan önce üretilen eski model Jammer cihazımızdır.
4.5 G Teknolojisinden sonra üretilen yeni model cep telefonlarını yani akıllı telefonları bu model cihazımız engellememektedir ve bu modelimizin üretimine son verilmiştir.
Yeni teknoloji uyumlu cihazları incelemek için buraya 
TIKLAYIN


Yeni Nesil Cep Telefonları, Dinleme Cihazları ve Gizli Kameralar için özel üretim. Çoğu jammer modeli artık yeni nesil teknolojide üretilen akıllı telefonların sinyallerini kesmemektedir. Bu ürünümüz ile 3G - 4G Avea, Vodafone, Turkcell bütün operatörlerin sinyallerini rahatlıkla kesebilirsiniz. Ayrıca bu ürün ile makam odanızda, işyerinizde, evinizde ya da aracınızda şüphelendiğiniz bir durumda çalıştırarak dinlenmeye karşı önlem alabilirsiniz.

Günümüz şartlarında kullanılmak üzere hazırlanmış olan bu yeni ürünümüz ile artık dinlenmeye kesin çözüm...

Profesyonel Böcek Jammer ürünümüz ağırlıkta baz istasyonlarının yakın olduğu yerlerde, dinlemeyi engellemeye karşı kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış bir üründür. Firma olarak 2005 yılından günümüze cami jammer, toplantı odaları için jammer, taşınabilir jammer, çanta jammer, full band jammer, gibi çeşitli kategorilerde sinyal kesici üretmekteyiz. Sinyal Kesici Fiyatları olarak en ucuz jammer ı en kaliteli ürün olarak sizlere sunmayı ilke edinmiş durumdayız.

Teknik Özellikleri ;

Etki Alanı ; 1000 - 2000 m2 ( Bulunduğuz bölgedeki baz istasyonunun yakınlık uzaklık mesafesine göre değişmektedir. Eğer sinyal kesiciyi kullanacağınız yerin yakınlarında baz istasyonu var ise bu etki alanı 500 m2 ye kadar düşebilmektedir. )

Etkilediği Frekanslar ; Gsm 800 - 900 - 1800 Mhz / 3G 2200 Mhz / 4G 2.3 Ghz - 2.6 Ghz / Wifi 2.4 Ghz

Çıkış Gücü ; 20 Watt

Ağırlık ; 2.3 Kg

Renk ; Siyah

Boyut ; 210 - 70 - 190 mm

Çalışma Süresi ; 24 Saat

Cami Jammer, Sinyal Kesici, Jammer Fiyatları, Taşınabilir Jammer, Full Band Jammer, Çanta Jammer, Cemır Fiyatları,

Profesyonel Böcek Jammer

  • 0,00 ₺

  • Vergiler Hariç: 0,00 ₺

Etiketler: Profesyonel Böcek Jammer