Bakıcı Dinleme Cihazı, Ucuz Dinleme Cihazı, Uzaktan Dinleme Cihazı, Böcek Dinleme Cihazı, Dinleme Cihazı Fiyatları.
  • Bakıcı Dinleme Cihazı

BAKICI DİNLEME CİHAZI

Bu ürünümüz çocuklu aileler için tam profesyonel ve hayati önem arz eden mükemmel bir teknoloji harikasıdır. Anne ve Baba olarak her iki tarafında çalışmak zorunda olduğu ailelerde bebeklerinin bakımı genelde bakıcı tarafından sağlanmakta.

Günümüz koşullarına göre ve her insana güvenemediğimiz bir ortamda da bu tür cihazlar zorunlu ihtiyaç haline gelmiştir. Bakıcıların çocuklarına nasıl davrandığını, eğitimleri ile ilgili neler yaptığını merak eden ve çocuklarını düşünen aileler için tasarladığımız Bakıcı Dinleme Cihazı kesinlikle hiç dikkat çekmeden yıllarca kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Firma olarak bakıcıların yoğun olarak yanlarından ayırmadığı bebek çantaları içine yerleştirilmiş olan gsm modül dinleme cihazımız sayesinde, bebeğiniz ve bakıcınız tüm gün ne yapıyor çocuğunuza nasıl davranılıyor artık merak etmenize gerek kalmadı.

Dinleme Cihazları ile ilgili Doğan Haber Ajansı ile yapmış olduğumuz röportajımızı izleyebilirsiniz.

    


Bakıcı Dinleme Cihazı nasıl kullanılır ?

1 – İlk önce kullanmak istediğiniz operatöre ait yeni bir sim kart almalısınız, bu kartı istediğiniz operatörden seçebilirsiniz, Turkcell – Vodafone – Turk Telekom hangisini seçtiğiniz önemli değil, sebebi ise priz dinleme cihazınız bütün operatörlerde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Alacağınız hattın faturalı ya da kontörlü olması da önemli değildir.

2 – Alacağınız hattın numarası hiç kimse tarafından bilinmemelidir. Zira numaranızı bilen herkes o numarayı aradığında Bakıcı dinleme cihazını bıraktığınız Bakıcıı dinleyebilir. Bundan dolayı kimsenin bilmediği yeni bir hat olmalıdır.

3 – Aldığınız hattı Bakıcı Dinleme Cihazına takmadan önce herhangi bir telefona takmalı ve telefon açılırken sorduğu pin kodunu kaldırmanız gerekmektedir. Pin Kodu sorgusunun kaldırılmaması durumunda bakıcı dinleme cihazınız çalışmayacaktır.

4 – Başta yer alan üç maddeyi yaptıktan sonra, elinize ulaşan Bakıcı dinleme cihazının kapağını açınız. Kapağı açıldıktan sonra içerisinde sim kart takabileceğiniz yuvaya kartınızı takınız. Daha sonra kapatın.

5 – Bakıcı dinleme cihazınızın içine taktığınız hattaki numarayı kendi telefonunuzdan arayın, aradığınız anda cihaz normal bir telefon gibi 1-2 defa çalacak ve otomatik olarak açılıp Bakıcı dinlemesi yapmanızı sağlayacaktır.

6 – Bakıcı Dinleme Cihazınızda ses aktivasyon özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde cihazı bıraktığınız Bakıcıda herhangi bir ses olması durumunda cihazdaki hattın sizi aramasını sağlayacaktır. Bakıcı Dinleme Cihazı akıllı hafızası sayesinde kendini arayan ilk numarayı hafızasına alır ve Bakıcıda ses olduğu anda o numarayı arar ve Bakıcıdaki sesleri dinlemenizi sağlar

7 – Bakıcı Dinleme Cihazına taktığınız hat kontörlü bir hat ise ve kontör gitmesini istemiyorsanız, cihaz sizi aradığında meşgule alıp geri siz arayıp dinleyebilirsiniz.

8 – Bakıcı Dinleme Cihazınızı aradığınız anda operatörünüze ait tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT ; Ürün fiyatına Çanta dahil olmayıp, seçeceğiniz herhangi bir Çanta’yı internetten satın alarak ya da elinizde var ise elinizdeki Çantayı firmamıza kargo ederek Dinleme Cihazı yerleştirmemizi talep edebilirsiniz.

Bakıcı Dinleme Cihazı

  • 3.750,00 ₺

  • Vergiler Hariç: 3.125,00 ₺

Benzer Ürünler

ANDROİD TELEFON DİNLEME YAZILIMI

ANDROİD TELEFON DİNLEME YAZILIMI

CEPSPY ANDROİD TELEFON DİNLEME VE TAKİP PROGRAMI ÖZELLİKLERİ   ..

1.699,99 ₺ Vergiler Hariç: 1.416,66 ₺

Etiketler: bakıcı dinleme cihazı, ucuz dinleme cihazı, bebek dinleme cihazı, dadı dinleme cihazı, bebek bakıcısı dinleme cihazı, bebek telsiz dinleme cihazı,