Mini Ses Kayıt Cihazı

MİNİ SES KAYIT CİHAZI

Ürün Açıklaması ;

Ultra mini boyutu ile profesyonel ses kaydı alabileceğiniz bu ürünümüz flash bellek görünümü ile istediğiniz ortamda dikkat çekmeden ses kaydı yapmanızı sağlar.

Ürünümüz ile tek tuşla ses kaydı başlatabileceğiniz gibi bulunduğunuz ortamda 30 desibel ve üzeri ses olması durumunda ses aktivasyon özelliği devreye girerek otomatik kayıt başlatabilmektedir.

Şeffaf ve ergonomik tasarımı sayesinde taşıması ve gizli kullanımı son derece kolaydır. 8-16-32-64-128 GB Hafıza kartı seçenekleri ile ürünü flash bellek olarak ta kullanabilirsiniz.

Cihazın şarjı bitmesi durumunda devam eden ses kaydı otomatik olarak kaydedilir.

Cihazdaki ses kayıt dosyalarını ister bilgisayarınızdan ister cep telefonunuza bağlayıp dinleyebilirsiniz. Cep telefonlarında sadece Android işletim sistemine sahip telefonlar desteklenmekte olup IOS cihazlarda bu özellik malesef çalışmamaktadır.

Boyutları ; Uzunluk: 7.4 cm, Genişlik: 2.1 cm, Kalınlık: 1 cm,

Halat deliği tasarımı sayesinde taşıması kolaydır. Anahtarlığınıza takarak kullanabilirsiniz ve böylelikle dikkat çekmeyecektir.

Paket içeriği ;

Ses kayıt cihazı 1 adet.

Önemli Not ;
1 - Ürün fiyatına hafıza kartı dahil değildir.
2 - Android Cihaz soket girişinizin modelini ( Type C - Micro Adapter ) sipariş esnasında Not olarak belirtiniz.

Mini Ses Kayıt Cihazı

  • Ürün Kodu: AKD-STW1
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 825,99TL

  • Vergiler Hariç: 699,99TL

Etiketler: mini ses kayıt cihazı, audio recording device, böcek ses kayıt cihazı, gizli ses kaydı, böcek ses kayıt cihazları, spy audio recording device, antalya, ankara, izmir, istanbul, konya, bursa,