Çiçeklik Dinleme Cihazı, Ucuz Dinleme Cihazı, Uzaktan Dinleme Cihazı, Böcek Dinleme Cihazı, Böcek Dinleme Cİhazı, Dinleme Cihazı Fiyatları.

ÇİÇEKLİK DİNLEME CİHAZI

Bu ürünümüz ev ya da işyerinde personelinden, bakıcısından, herhangi birinden şüphelenen kişiler için hem güvenlik hem de alarm cihazı gibi kullanılır. Sizin belirleyeceğiniz bir çiçek içerisine profesyonel bir şekilde yerleştirilmiş ortam dinleme cihazı sayesinde mesafe sınırı olmaksızın ortam dinleme yaparsınız.

Cihazdaki ses aktivasyon özelliği sayesinde çiçeği bıraktığınız ortam da herhangi bir ses olur ise cihaz içerisindeki simkart sizi arayıp bilgilendirecektir. Bu özellik sayesinde yazlığınızda herhangi bir hırsız girme teşebbüsü anında direkt haberdar olur ve gerekli kişileri uyarıp evinizi hırsızlığa karşı da korumuş olursunuz.


Cihaz çalışma mantığı çok kolaydır. Çiçek içindeki gsm ortam dinleme modülü içine pin kodu kaldırılmış yeni bir hat takmanız yeterlidir. Bu hat faturalı – faturasız ya da avea – turkcell – vodafone gibi herhangi bir operatör olabilir. Seçim tamamen size aittir.


Dinleme Cihazları ile ilgili Doğan Haber Ajansı ile yapılan röportajımızı izleyebilirsiniz.


      
 

PİYASADAN AYNI ÜRÜNÜ ÇOK YÜKSEK FİYATLARLA ALIP ALDANMAYIN...

Ucuz satıyor cihazı kötüdür vb kandırmalarına kesinlikle inanmayın.

Ürünümüz %100 adınıza fatura ile gönderilir. İmei vb durumdan dolayı

cihazın kapanması asla ve asla söz konusu değildir. Ürünümüz 2 yıl boyunca garantilidir.

 

ÜRÜN BOYUTU KİBRİT KUTUSUNUN YARISI KADARDIR. 

İSTEDİĞİNİZ YERE KENDİNİZ BIRAKABİLİR YADA YERLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

 

Çiçeklik Dinleme Cihazı nasıl kullanılır ?

 

1 – İlk önce kullanmak istediğiniz operatöre ait yeni bir sim kart almalısınız, bu kartı istediğiniz operatörden seçebilirsiniz, Turkcell – Vodafone – Avea hangisini seçtiğiniz önemli değil, sebebi ise priz dinleme cihazınız bütün operatörlerde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Alacağınız hattın faturalı ya da kontörlü olması da önemli değildir.

 

2 – Alacağınız hattın numarası hiç kimse tarafından bilinmemelidir. Zira numaranızı bilen herkes o numarayı aradığında Çiçeklik dinleme cihazını bıraktığınız Çiçeklikı dinleyebilir. Bundan dolayı kimsenin bilmediği yeni bir hat olmalıdır.

 

3 – Aldığınız hattı Çiçeklik Dinleme Cihazına takmadan önce herhangi bir telefona takmalı ve telefon açılırken sorduğu pin kodunu kaldırmanız gerekmektedir. Pin Kodu sorgusunun kaldırılmaması durumunda priz dinleme cihazınız çalışmayacaktır.

 

4 – Başta yer alan üç maddeyi yaptıktan sonra, elinize ulaşan Çiçeklik dinleme cihazının kapağını açınız. Kapağı açıldıktan sonra içerisinde sim kart takabileceğiniz yuvaya kartınızı takınız. Daha sonra kapatın.

 

5 – Çiçeklik dinleme cihazınızın içine taktığınız hattaki numarayı kendi telefonunuzdan arayın, aradığınız anda cihaz normal bir telefon gibi 1-2 defa çalacak ve otomatik olarak açılıp Çiçeklik dinlemesi yapmanızı sağlayacaktır.

 

6 – Çiçeklik Dinleme Cihazınızda ses aktivasyon özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde cihazı bıraktığınız ortamda herhangi bir ses olması durumunda cihazdaki hattın sizi aramasını sağlayacaktır. Çiçeklik Dinleme Cihazı akıllı hafızası sayesinde kendini arayan ilk numarayı hafızasına alır ve ortamda ses olduğu anda o numarayı arar ve ortamdaki sesleri dinlemenizi sağlar

 

7 – Çiçeklik Dinleme Cihazına taktığınız hat kontörlü bir hat ise ve kontör gitmesini istemiyorsanız, cihaz sizi aradığında meşgule alıp geri siz arayıp dinleyebilirsiniz.

 

8 – Çiçeklik Dinleme Cihazınızı aradığınız anda operatörünüze ait tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz.

 

9 - Ürün resimleri temsili olup, dilediğiniz çiçek içine dinleme cihazı yerleştirilebilmektedir.

Çiçeklik Dinleme Cihazı

  • 1.249,99TL

  • Vergiler Hariç: 1.041,66TL

Etiketler: çiçeklik dinleme cihazı, ucuz dinleme cihazı, böcek dinleme cihazı, uzaktan dinleme cihazı, dinleme cihazı fiyatları, çiçek içerisine yerleştirilmiş dinleme cihazı, makam odası dinleme cihazı,