Duvar Dinleme ve Su Kaçağı Tespit Cihazı

DUVAR DİNLEME VE SU KAÇAĞI TESPİT CİHAZI


Yurtdışından ithal etmiş olduğumuz bu ürün ile bundan sonra tüm yapılarda su kaçağı tespiti yapabileceksiniz. Piyasada on binlerce liralara satışa sunulan çok gösterişli gibi görünen ama gayet makul fiyatlara temin edilebilecek bu ürünü tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Hani şu reklamlarda vardı zamanında... Çok tanınmış markaya yüksek fiyat vermek mi, ekonomik rakamlara aynı işinizi görecek cihaza bütçenizi yormayacak ürünü almak mı... ? Evet değerli müşterilerimiz karar sizin... 

    İthal etmiş olduğumuz bu ürün ile yapılarda seramiklere, duvarlara ve diğer materyallere zarar vermeden noktasal olarak kaçak bölgeyi tespit edip noktasal çözüm sunabilecek ve paranızı yok yere çöpe atmamış olacaksınız.


Tamamen elektronik çözümlemeyle noktasal tespit yapar. Tasarım aşamasında, cihazın olağanüstü şartlara sahip ortamlarda kullanımı dikkate alınmıştır. En yeni dijital sinyal işleme çipi ve dijital filtre çipinin kullanımı, entegre 16 M önbellek denetleyicisi ile daha duyarlı hale getirilmiştir.

Özellikle, çevresel gürültüyü filtreleyebilir, kaçağa dair gürültüyü eleyerek kullanıcının kaçak noktalarını hızlı bir şekilde tespit etmesini sağlar.

Yüksek kapasiteli pil sayesinde on saatten fazla çalışabilir ve bu süre içerisinde şarj ve çevrimiçi şarj gerektirmez.

Kaçağın en son konumunu tespit etmeyi kolaylaştırmak için kaydedilen gürültü dosyasını her zaman görüntüleyebilir ve gürültü dosyasını kaydetmek maksadıyla cihazı bilgisayara bağlamak için USB'yi kullanabilirsiniz.

Renk: siyah + gümüş

Malzeme: metal

Paket İçeriği ;

1 * Detecotor

1 * kayıt modülü

1 * USB kablosu

1 * dairesel prob

1 * iğne probu

1 * kulaklık

1 * kullanım kılavuzu

Duvar Dinleme Cihazı ve Su Kaçağı Tespit

  • Ürün Kodu: AKD-HY929
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 1.999,99TL

  • Vergiler Hariç: 1.666,66TL

Benzer Ürünler

Duvar Dinleme Cihazı

Duvar Dinleme Cihazı

DUVAR DİNLEME CİHAZI Duvar arkası dinleme cihazı duvara temas ettiğinde, duvarda oluşan tüm titre..

899,99TL Vergiler Hariç: 749,99TL

Etiketler: duvar dinleme cihazı, su kaçağı tespit cihazı, kaçak su tespiti, duvar dinleme cihazı, kaçak tespit cihazı fiyatları, su kaçağı tespiti yapan firmalar,