Kumanda Dinleme Cihazı, Uzaktan Dinleme Cihazı, Ucuz Dinleme Cihazı, Dinleme Cihazı Fiyatları.
  • Kumanda Dinleme Cihazı

KUMANDA DİNLEME CİHAZI

Bu ürünümüz ile eviniz işyeriniz kısacası güvende olmanızı istediğiniz her yeri kolaylıkla dinleyebilirsiniz. Evinizde çocuklarınız ya da yaşlı aile bireylerinizin güvenliği açısından ortamda bulunan sesleri dinleyerek önceden almanız gereken önlemleri alırsınız.

Kumanda Dinleme Cihazı sayesinde işyerinizde personeliniz hakkınızda ne düşünüyor, işlerinizle yeterince ilgileniyor mu gibi her durumu rahatlıkla kontrol altına alabilirsiniz. Kumanda içerisine yerleştirilen gsm dinleme modülü sayesinde içine takacağınız tek bir sim kart ile dilediğiniz yeri rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Dinleme Cihazı tarafınıza ait olan herhangi bir kumandaya da montaj yapılabilmektedir.

Dinleme Cihazları ile ilgili Doğan Haber Ajansı ile yapmış olduğumuz röportajımızı izleyebilirsiniz.

    

Kumanda Dinleme Cihazı nasıl kullanılır ?

1 – İlk önce kullanmak istediğiniz operatöre ait yeni bir sim kart almalısınız, bu kartı istediğiniz operatörden seçebilirsiniz, Turkcell – Vodafone – Avea hangisini seçtiğiniz önemli değil, sebebi ise priz dinleme cihazınız bütün operatörlerde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Alacağınız hattın faturalı ya da kontörlü olması da önemli değildir.

2 – Alacağınız hattın numarası hiç kimse tarafından bilinmemelidir. Zira numaranızı bilen herkes o numarayı aradığında Kumanda dinleme cihazını bıraktığınız Kumandayı dinleyebilir. Bundan dolayı kimsenin bilmediği yeni bir hat olmalıdır.

3 – Aldığınız hattı Kumanda Dinleme Cihazına takmadan önce herhangi bir telefona takmalı ve telefon açılırken sorduğu pin kodunu kaldırmanız gerekmektedir. Pin Kodu sorgusunun kaldırılmaması durumunda kumanda dinleme cihazınız çalışmayacaktır.

4 – Başta yer alan üç maddeyi yaptıktan sonra, elinize ulaşan Kumanda dinleme cihazının kapağını açınız. Kapağı açıldıktan sonra içerisinde sim kart takabileceğiniz yuvaya kartınızı takınız. Daha sonra kapatın.

5 – Kumanda dinleme cihazınızın içine taktığınız hattaki numarayı kendi telefonunuzdan arayın, aradığınız anda cihaz normal bir telefon gibi 1-2 defa çalacak ve otomatik olarak açılıp Kumanda dinlemesi yapmanızı sağlayacaktır.

6 – Kumanda Dinleme Cihazınızda ses aktivasyon özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde cihazı bıraktığınız Kumandada herhangi bir ses olması durumunda cihazdaki hattın sizi aramasını sağlayacaktır. Kumanda Dinleme Cihazı akıllı hafızası sayesinde kendini arayan ilk numarayı hafızasına alır ve Kumandada ses olduğu anda o numarayı arar ve Kumandadaki sesleri dinlemenizi sağlar

7 – Kumanda Dinleme Cihazına taktığınız hat kontörlü bir hat ise ve kontör gitmesini istemiyorsanız, cihaz sizi aradığında meşgule alıp geri siz arayıp dinleyebilirsiniz.

8 – Kumanda Dinleme Cihazınızı aradığınız anda operatörünüze ait tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Kumanda Dinleme Cihazı

  • 3.750,00 ₺

  • Vergiler Hariç: 3.125,00 ₺

Etiketler: kumanda dinleme cihazı, ucuz dinleme cihazı, dinleme cihazı fiyatları, gizli dinleme cihazı, böcek dinleme cihazı, mini dinleme cihazı, televizyon dinleme cihazı, dinleme cihazı nasıl kullanılır,