Mouse Dinleme Cihazı, Mouse Dinleme Cihazı Fiyatları, 220V Dinleme Cihazı, Gizli Dinleme Cihazı, Aksesuar Dinleme Cihazı.
  • Mouse Dinleme Cihazı

MOUSE DİNLEME CİHAZI

Bu ürünümüz ile evinizde, işyeriniz de yada personelinizi şehir dışı iş seyahatine gönderdiğinizde mesafe ve şarj sorunu olmadan yıllarca ortam dinleme yapabilirsiniz.

Mouse Cinleme Cihazı teknik ekibimiz tarafından müşterilerin taleplerine göre üretilmektedir. Piyasada bulunan herhangi bir Usb Mouse içine ortam dinleme modülü yerleştirebiliriz. Talebiniz durumunda dikkat çekmemek için kendi elinizde var olan Mouse u firmamıza göndererek te ortam dinleme modülü taktırabilirsiniz.

Mouse Dinleme Cihazı, mouse içine yerleştirilen ve sim kart ile çalışan modül sayesinde ortam dinlemesi sağlar. Cihaza takacağınız sim kart numarası hiç kimse tarafından bilinmeyen sıfır bir hat olmalıdır. Hattın hangi operatöre ait olduğu önemli değildir. Avea – Vodafone – Turkcell hangisini isterseniz seçebilirsiniz.

Mouse Dinleme Cihazına takacağınız hat kendi hattınızın operatörü ile aynı olması durumunda çok ucuz fiyatlar ile dinleme yapabilirsiniz.

Dinleme Cihazları ile ilgili Doğan Haber Ajansı ile yapılan röportajımızı izleyebilirsiniz.

    

Mouse Dinleme Cihazı nasıl kullanılır ?

1 – İlk önce kullanmak istediğiniz operatöre ait yeni bir sim kart almalısınız, bu kartı istediğiniz operatörden seçebilirsiniz, Turkcell – Vodafone – Avea hangisini seçtiğiniz önemli değil, sebebi ise priz dinleme cihazınız bütün operatörlerde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Alacağınız hattın faturalı ya da kontörlü olması da önemli değildir.

2 – Alacağınız hattın numarası hiç kimse tarafından bilinmemelidir. Zira numaranızı bilen herkes o numarayı aradığında mouse dinleme cihazını bıraktığınız ortamı dinleyebilir. Bundan dolayı kimsenin bilmediği yeni bir hat olmalıdır.

3 – Aldığınız hattı Mouse Dinleme Cihazına takmadan önce herhangi bir telefona takmalı ve telefon açılırken sorduğu pin kodunu kaldırmanız gerekmektedir. Pin Kodu sorgusunun kaldırılmaması durumunda priz dinleme cihazınız çalışmayacaktır.

4 – Başta yer alan üç maddeyi yaptıktan sonra, elinize ulaşan mouse dinleme cihazının vidalarını yıldız ya da düz tornavida ile söküp kapağını açınız. Mouse kapağı açıldıktan sonra içerisinde sim kart takabileceğiniz yuvaya kartınızı takınız. Daha sonra vidalarını kapatıp fişini prize takınız.

5 – Usb kablosunu bilgisayarınızın usb portuna taktıktan sonra priz dinleme cihazınızın içine taktığınız hattaki numarayı kendi telefonunuzdan arayın, aradığınız anda cihaz normal bir telefon gibi 1-2 defa çalacak ve otomatik olarak açılıp ortam dinlemesi yapmanızı sağlayacaktır.

6 – Mouse Dinleme Cihazınızda ses aktivasyon özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde prizi bıraktığınız ortamda herhangi bir ses olması durumunda prizdeki hattın sizi aramasını sağlayacaktır. Mouse Dinleme Cihazı akıllı hafızası sayesinde kendini arayan ilk numarayı hafızasına alır ve ortamda ses olduğu anda o numarayı arar ve ortamdaki sesleri dinlemenizi sağlar

7 – Mouse Dinleme Cihazına taktığınız hat kontörlü bir hat ise ve kontör gitmesini istemiyorsanız, cihaz sizi aradığında meşgule alıp geri siz arayıp dinleyebilirsiniz.

8 – Mouse Dinleme Cihazınızı aradığınız anda operatörünüze ait tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Mouse Dinleme Cihazı

  • 1.749,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 1.458,33 ₺

Benzer Ürünler

ANDROİD TELEFON DİNLEME YAZILIMI

ANDROİD TELEFON DİNLEME YAZILIMI

CEPSPY ANDROİD TELEFON DİNLEME VE TAKİP PROGRAMI ÖZELLİKLERİ   ..

1.699,99 ₺ Vergiler Hariç: 1.416,66 ₺

Etiketler: mouse dinleme cihazı, mouse dinleme cihazı fiyatları, gizli dinleme cihazı, ucuz dinleme cihazı, mikro dinleme cihazı, böcek dinleme cihazı,