Oda Spreyi Dinleme Cihazı, Aksesuar Dinleme Cihazı, Ucuz Dinleme Cihazı, Dinleme Cihazı Fiyatları,
  • Oda Spreyi Dinleme Cihazı

ODA SPREYİ DİNLEME CİHAZI

Bu sprey ile mesafe sınırı olmadan evinizi, işyerinizi, çocuğunuzu, yaşlı aile bireyinizi ya da aracınızı çok net bir şekilde dinleyebilirsiniz. Ürünün kullanımı çok basittir. Oda spreyi içine yerleştirilmiş ortam dinleme modülüne sim kart takmanız yeterli. 

Ortam dinleme cihazları içerisinde en çok tercih edilen ürünler arasında olmakla birlikte, boyut olarak çok küçük olması büyük bir avantaj sağlar. Bu ürün taşınabilir olması dolayısı ile dilediğiniz zamanda elektrikli bir eşya içine yerleştirip şarj sorunu olmadan yıllarca ortam dinleme yapabilirsiniz. Montaj ve benzeri bir durum gerektirmemesi kullanan için büyük fayda sağlar.

Oda spreyi içine taktığınız hattaki numarayı aramanız durumunda cihazı mesafe sınırı olmadan saatlerce ortam dinleme yapabilirsiniz. Ortam Dinleme Cihazı ile ortalama arayıp dinlemeye başladığınız andan itibaren 8 saat ortam dinlemesi yaparsınız. Cihazın şarjı bittikten sonra usb kablo ve adaptör aracılığı ile 3 saat şarj etmeniz durumunda tam dolu şarj haline dönecektir. Cihazın arama yapmadan bekleme süresi yaklaşık olarak 7 gündür.

PİYASADAN AYNI ÜRÜNÜ ÇOK YÜKSEK FİYATLARLA ALIP ALDANMAYIN...

Ucuz satıyor cihazı kötüdür vb kandırmalarına kesinlikle inanmayın.

Ürünümüz %100 adınıza fatura ile gönderilir. İmei vb durumdan dolayı

cihazın kapanması asla ve asla söz konusu değildir. Ürünümüz 2 yıl boyunca garantilidir.

Dinleme Cihazları ile ilgili Doğan Haber Ajansı ile yapmış olduğumuz röportajımızı izleyebilirsiniz.

 

    

 

Oda Spreyi Dinleme Cihazı nasıl kullanılır ?

1 – İlk önce kullanmak istediğiniz operatöre ait yeni bir sim kart almalısınız, bu kartı istediğiniz operatörden seçebilirsiniz, Turkcell – Vodafone – Avea hangisini seçtiğiniz önemli değil, sebebi ise priz dinleme cihazınız bütün operatörlerde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Alacağınız hattın faturalı ya da kontörlü olması da önemli değildir.

2 – Alacağınız hattın numarası hiç kimse tarafından bilinmemelidir. Zira numaranızı bilen herkes o numarayı aradığında ortam dinleme cihazını bıraktığınız ortamı dinleyebilir. Bundan dolayı kimsenin bilmediği yeni bir hat olmalıdır.

3 – Aldığınız hattı Oda Spreyi Dinleme Cihazına takmadan önce herhangi bir telefona takmalı ve telefon açılırken sorduğu pin kodunu kaldırmanız gerekmektedir. Pin Kodu sorgusunun kaldırılmaması durumunda priz dinleme cihazınız çalışmayacaktır.

4 – Başta yer alan üç maddeyi yaptıktan sonra, elinize ulaşan oda spreyi dinleme cihazının kapağını açınız. Kapağı açıldıktan sonra içerisinde sim kart takabileceğiniz yuvaya kartınızı takınız. Daha sonra kapatın.

5 – Oda Spreyi dinleme cihazınızın içine taktığınız hattaki numarayı kendi telefonunuzdan arayın, aradığınız anda cihaz normal bir telefon gibi 1-2 defa çalacak ve otomatik olarak açılıp ortam dinlemesi yapmanızı sağlayacaktır.

6 – Oda spreyi dinleme cihazınızda ses aktivasyon özelliği vardır. Bu özellik sayesinde cihazı bıraktığınız ortamda herhangi bir ses olması durumunda cihazdaki hattın sizi aramasını sağlayacaktır. Oda spreyi dinleme cihazı akıllı hafızası sayesinde kendini arayan ilk numarayı hafızasına alır ve ortamda ses olduğu anda o numarayı arar ve ortamdaki sesleri dinlemenizi sağlar

7 – Oda spreyi dinleme cihazına taktığınız hat kontörlü bir hat ise ve kontör gitmesini istemiyorsanız, cihaz sizi aradığında meşgule alıp geri siz arayıp dinleyebilirsiniz.

8 – Ortam Dinleme Cihazınızı aradığınız anda operatörünüze ait tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz.

9 - Oda spreyiniz, sprey görevini de yapmaya devam edecektir.

Oda Spreyi Dinleme Cihazı

  • 1.749,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 1.458,33 ₺

Benzer Ürünler

ANDROİD TELEFON DİNLEME YAZILIMI

ANDROİD TELEFON DİNLEME YAZILIMI

CEPSPY ANDROİD TELEFON DİNLEME VE TAKİP PROGRAMI ÖZELLİKLERİ   ..

1.699,99 ₺ Vergiler Hariç: 1.416,66 ₺

Etiketler: oda spreyi dinleme cihazı, ucuz dinleme cihazı, dinleme cihazı fiyatları, böcek dinleme cihazı, uzaktan dinleme cihazı, gizli dinleme cihazı, mini dinleme cihazı, mikro ortam dinleme cihazı, dinleme cihazı tamiri, dinleme cihazı servis, dinleme cihazı ankara, dinleme cihazı istanbul, dinleme cihazı izmir,