Usb Dinleme ve Takip Cihazı

USB ŞARJ KABLO DİNLEME VE TAKİP CİHAZI

Ürün Açıklaması ;

Usb şarj kablo dinleme ve takip cihazı ile mesafe sınırı olmadan kabloyu bıraktığınız ortamı dinleyebilir ya da hareket halindeyse de takip edebilirsiniz. İleri teknoloji olarak geliştirilen bu yeni ürün de Nano sim kart ileçalışma özelliği sağlanmış olup, kişilerin, aracınızın  ya da ürünü üzerinde taşıyan kişinin anlık olarak nerede olduğunu öğrenebilir ve bulunduğu ortamı sanki yanındaymış gibi dinleyebilirsiniz.

Usb kablo dinleme ve takip cihazınızı telefonlarınızın modeline göre tercih etmeniz gerekmektedir. Ürün resimlerinde de görüldüğü üzere iki model ürün bulunmaktadır. Bunlardan birincisi Android yazılımla uyumlu telefonlarda çalışan kablo modelidir. İkinci model ise yine ios yazılımla uyumlu telefonlarda çalışan kablo modelidir.

Usb şarj kablo dinleme ve takip cihazı ile sadece telefonlarınızı şarj etmekle kalmayıp, uyumlu olan Tablet, Mp3 çalar, mac tabanlı cihazlar ve kablo girişine uyumlu her nevi cihazınızı şarj edebilir, ortam dinleme ve araç takibi yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler ;

Ürün modeli-----------: AKD-S08

Malzeme---------------: PVC malzeme

Şarj Port'u-------------: USB/mikro

Uyumluluk-------------: Nano SIM kart

Ana özellikler----------: Hassas GPS pozisyonu, yüksek hızlı ses iletimi, şarj kablosu

Renk--------------------: Siyah

Boyut-------------------: Uzunluk 39.7 inç - 101 cm

Net ağırlık--------------: 17g

Brüt ağırlık-------------: 60g

Bağlantı-----------------: GSM/GPRS

Çalışma frekansı-------: 850/900/1800/1900 MHz

Usb Dinleme ve Takip Cihazı

  • Ürün Kodu: AKD-S08
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 3.750,00 ₺

  • Vergiler Hariç: 3.125,00 ₺

Mevcut Seçenekler:


Etiketler: usb dinleme cihazı, dinleme cihazı fiyatları, gizli usb dinleme cihazı, dinleme cihazı usb, usb dinleme cihazı fiyatları, sahibinden dinleme cihazı, letgo dinleme cihazı,