Edic Mini Tiny A79, Edic Mini Tiny A79 Ses Kayıt Cihazı, Edic Mini Tiny A79 TSMARKET.

Edic Mini Tiny16 + A79 600HQ Dijital Ses Kayıt Cihazı

Büyük pil ömrü ile ses kaydedici - kayıt süresi 1500 saate kadar!

Dahili 5000 mA / h kaydedici EDIC pil kapasitesi sayesinde - Mini Tiny 16+ A 79 1500 saat boyunca yüksek kaliteli ses kaydı yapmak mümkün. kaydedici hafızası dolu olduğunda bile, hızlı PC'ye kayıt yükleyebilir ve bataryayı şarj etmek zorunda kalmadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Nedeniyle işin uzun zaman sürekli açık kaydedici tutmak ve çevrenizdeki olur ve daha sonra kolayca gerekli detayları ve olaylar dizisi yeniden her şeyi kaydetmek mümkün olacak.

Temel özellikleri

Kaydedici temel özelliği yüksek kapasiteli pil kullanım (5000 mA / h) 'dir, kaydedici 1500 saat (kayıt iki aydan fazla) için şarj etmeden çalışmasına izin verir.

16-bit ses codec kullanarak daha doğru sinyal yakalama nedeniyle profesyonel kayıt seviyesi.

Kaydedici mikrofon kullanıldığı gibi 15 adede kadar metreden yüksek kaliteli ses kaydı için izin veren arka plan gürültüsü, yüksek hassasiyet ve koruması vardır.

AGC (Otomatik Kazanç Kontrolü) böylece bile zor akustik ortamlarda, net ve yüksek kaliteli kayıt sağlayan sessiz artırılması ve yüksek hacimlerde bozulma olmadan kaydederek ses seviyeleri.

Hızla kayıt ve kolay bir anahtarla açmak: kaydedici kullanımı kolaydır.

Kaydınızı dijital belirteçlerin destek sistemi bu kayıt tarihi ve kayıt yapılan zamanı, kayıt tipini ve seri numarasını tanımlamak için, yanı sıra kayıt düzenlenmekte olan olup olmadığını belirlemek için izin kulak belirteçleri, algılanamaz ekledi.

USB 2.0 kullanımı Adaptörü PC yüksek hızlı pompa kaydetmenize olanak verir.

kurulum gerektirmeyen özel bir yazılım sayesinde, kullanıcının kolayca, kalite ve kayıt zamanı kaydedici ayarlamak etkinleştirmek ve durumla ilgili ve onların gereksinimleri doğrultusunda bağlı profesyonel fonksiyonlar yapılandırabilirsiniz.

Özellikler

Dijital ses kaydedici verilen kablo ile USB port üzerinden PC'ye bağlanabilir. Windows XP / Vista / Win7 / Win8 / Win10 OS 32-64 bit altında çalışır.

En zor akustik ortamlarda ve bir mesafeden profesyonel ses kayıt - 15 metreye kadar

Otomatik kazanç kontrolü (AGC)

İki güneş hücreleri kullanarak sürekli çalışma kaydedici artan imkanı

Pil ömrü 1500 saat dahili batarya

16 GB dahili bellek veya yukarı kayıt süresi 600 hq

Manuel veya otomatik başlatma kayıt: anahtar sesi (VAS), günlük ya da tek sayaçları

Kaydedicinin Gösterge LED aracılığıyla

Doğrusal ve dairesel kayıt modu

Kaydın gerçeği belirlemek için izin dijital belirteçlerin destek sistemi,

Yüksek Hızlı USB 2.0 (7 MB / sn'ye kadar) 

Dahili saat ve takvim

Şimdi fonksiyonel izin verir kaydedici ve kayıtlar kullanılan güncellenmiş sürümü RecManager, çalışmak için yapılan girişlerini düzenlemek ve silmek, dinle bilgisayara taşımak istenilen kalite / kayıt süresini seçmek için, kolay kayıt kurulum üretmek bağlamak ve ek özellikler ve kaydedici yeteneklerini yapılandırmak (Timer, GAS, vb.) doğrudan kayıt cihazından kaydını dinlemek PC içine pompalama değil kesme ve yapılan seçilmiş bir sicili çalıştırmak.

Ses kaydının olmadan parçaları eksik, seçmek ve VAS kullanılarak yapılan bir kayıt, sadece parçaları çalmak

Yerleşik ipuçları program çok kolay ve rahat olun.         

Boyutlar 53 Х 73 x 17 mm

Ağırlık 112 g

Malzeme plastik

Renk Siyah

Kayıt kaynak dahili mikrofon

PC üzerinden kayıtları oynatma

PC bağlantısı USB 2.0 (7 MByte / sn kadar)

LED göstergesi

Frekans karakteristikleri

15 m dahili mikrofon duyarlılığı

SNR - 80 dB

10000 Hz - bant genişliği 100 kaydederken

Çözücü, 16-bit

Kayıt Modu mono

Dönüşüm wav sonra Audiofayloa biçim

Sıkıştırma yöntemi sıkıştırılmamış oran

8 kHz

10 kHz

13.3 kHz

20 kHz

Dahili kazanç -1 40 dB

Çalışma sıcaklığı 0 ila 40 ° C

Ekstralar

Dahili AGC

Ses Aktivasyon Sistemi VAS

Koruma şifresini yazmak

Günlük ve tek zamanlayıcı

Doğrusal veya dairesel kayıt

(Yetkisiz düzenleme kayıtlarının belirlenmesi için) dijital sistem belirteçleri

Depolama ortamı Dahili Flaş Bellek- (8 kHz ve sıkıştırma bir frekansta 2-bit ADPCM) bellek saat 600HQ (16Gb) besleme Li-Pol pil 5000 mAh

Çalışma piller

Kayıt modu (örnekleme frekansı: 8 kHz, sıkıştırma yok) - 1500 saate kadar

En az 2500 saat - VAS ile kayıt modunda, eşiğin altına ses sinyalleri

Bekleme Süresi - 36 ay

Yaklaşık 8 saat şarj ederken

Garanti 1 yıl

Özelliği ;

Ses kayıt Edic mini Tiny16 yapılan + sahtecilik sistemi belirteçleri karşı korumalı dijital kayıtlar

Bu tüm kayıt boyunca uzanır ve bize kaydedilmiş ses verilerin bütünlüğünü belirlemek için izin kullanıcı işaretler, görünmez. Kayıt yapıldığı bir örnek kaydedici, seri numarası, kayıt tarih ve saatini, hem de bunu değiştirmek için bir girişim olup olmadığını gibidir: bu karakterler ile bulabilirsiniz.

Bu belirteçler için, RecManager'om, ancak kendilerine sunulan dijital kayıtların doğruluğunu belirlemek için MIA kullanılan özel bir program yardımı ile sadece kayıtların bütünlüğünü kontrol edebilirsiniz.

Kayıt değiştirilmişse, kaydedici o kadar hakiki tespit değildir.

Dikkat! "REHBER" düğmesi "Dosya Özellikleri" yerleşik-Rec-Yöneticisi kullanılarak izlenebilir kayıt sıhhati konusunda aberler.

Kayıt Modu

Kaydediciler ile Edic-mini Tiny16 + doğrusal ve dairesel kayıt hem de taşıyabilir. doğrusal kayıt mesajların sayısı ve süresi kullanılabilir hafıza ile sınırlıdır.

Sahtecilik sistemi belirteçleri karşı korumalı ses kayıt Edic-mini Tiny16 + yapılan dijital kayıtlar,

Bu tüm kayıt boyunca uzanır ve bize kaydedilmiş ses verilerinin bütünlüğünü belirlemek için izin kullanıcı işaretler, görünmez. Kayıt yapıldığı model kaydedici, seri numarası, kayıt tarihi ve saati, hem de bunu değiştirmek için bir girişim olup olmadığını gibidir: bu karakterler ile bulabilirsiniz.

Bu sistem bir önceki oranla daha güvenilir belirteçler olduğunu. temel fark, şimdi kayıt bütünlüğü bu belirteçler, sen RecManager'om, ancak kendilerine sunulan dijital kayıtların doğruluğunu belirlemek için MIA kullanılan özel bir program yardımıyla değil sadece kontrol edebilirsiniz olmasıdır.

Kayıt değiştirilmişse, kaydedici o kadar hakiki tespit değildir.

Herhangi Bu onları kurtarmak, tüm konuşmaları kim doğru ve objektif dürüst tanık olarak kaydedici kullanmak elektronik ortama düzeltmek için izin verir ve 15 metrelik bir yarıçap içinde sesler mahkemede delil olarak dijital kayıt daha geniş kullanımı için önemli bir adımdır zaman ve asla (bazı insanların aksine) mahkemede tanıklık değiştirin.

16-bit ses kodek

Tiny + serisi temel fark kaydediciler Edic-mini Tiny16 + kayıt kalitesini önemli ölçüde artıracak 16-bit ses kodek kullanılmasıdır. Yeni bir algoritma kullanarak ses sayısallaştırılması dijital gürültüyü azaltmak için başardı. Böylece, gürültü, insan konuşma sesini bozan, ortadan kayboldu.

Otomatik Kazanç Kontrolü (AGC)

ses kayıt Edic mini Tiny16 + mümkün ses kaydının seviyesini kontrol etmek için. güçlendirilmiş tersine - bozulma olmadan yüksek sesler sessiz ve sakin yapabilirsiniz. Bu nedenle, böyle bir düzeltme ve otomatik olarak (uygun yazılım ayarları ile) ya da el ile yapılabilir. kayıt etmek için AGC 5 tipi vardır.

Küçük bir sessiz bir odada

Biraz gürültülü bir ortam

Büyük bir sessiz bir odada

Büyük gürültülü ortam

Açık havada 

Kayıt Modu

Kaydediciler ile Edic-mini Tiny16 + doğrusal ve dairesel kayıt hem de taşıyabilir. doğrusal kayıt mesajların sayısı ve süresi kullanılabilir hafıza ile sınırlıdır. Dolambaçlı bir yöntem Kaydı durdurmak değil sağlar. kaydedici hafızasında bittiğinde, ses kaydedici sadece yeni verilerle eski verileri değiştirmek başlıyor. Böylece, bellek her zaman en son kayıt bulunmaktadır.

Bilgilerin korunması

Ses kayıt bilgileri Edic-mini Tiny16 + korumak için, kaydedici içeriği ve ayarları başka bir kullanıcı erişimi yasaklamak için bir şifre ayarlayabilirsiniz.

Zamanlamalı Kayıt

Kaydedici Edic-mini Tiny16 + otomatik olarak yapılabilir. Günlük (ve bitiş zamanlarını başlangıç ​​set) ve tek (belirtilen tarih, saat ve bitiş zamanı veri girişi başlangıç): Bunu yapmak için, kaydedici 2 zamanlayıcı bulunmaktadır.

Ses aktivasyonu

Bellek tüketimini azaltmak ve böylece güç kaynağından gerçek kayıt zaman ve enerji artırabilir, - Ses kayıt cihazları Edic mini Tiny16 + ses etkinleştirme (ses etkinleştirme sistemi VAS) ile donatılmış. PC duraklar içinde boşaltma kayıtları (sessizlik gibi) restore edilebilir zaman veya ayarlarınıza bağlı olarak atlanır.

Yönetim

Yönet kaydediciler Edic-mini Tiny16 + çok basittir. Bu anahtar gerçekleştirilir. Ekran modları kaydedici LED tarafından yürütülmektedir.

PC'ye bağlama

Sesli kayıt Edic mini Tiny16 + verilen adaptörü kullanarak bilgisayarınızdaki USB bağlantı noktasına takın. işletim sistemleri altında çalışan paketlenmiş yazılım, Windows İK / 32 bit işletim sistemi Windows 7/8/10 standart ses dosyaları, programın kaydedici çeşitli parametreleri olarak kaydedilmiş mesajları kaydetmenize olanak verir. USB arabirimi üzerinden firmware (firmware) kaydedici güncelleyebilirsiniz.

Edic Mini Tiny A79

  • Marka: TS Market
  • Ürün Kodu: 370
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 6.999,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Benzer Ürünler

Flashdisk Ses Kayıt Cihazı

Flashdisk Ses Kayıt Cihazı

FLASHDİSK SES KAYIT CİHAZI Ürün USB Flash Bellek görünümlü bir ses kayıt cihazıdır. Müthiş kalite..

999,99 ₺ Vergiler Hariç: 833,33 ₺

Flash Bellek Ses Kayıt Cihazı

Flash Bellek Ses Kayıt Cihazı

FLASHDİSK BELLEK KAYIT CİHAZI Ürün USB Flash Bellek görünümlü bir ses kayıt cihazıdır. Müthiş kal..

1.750,00 ₺ Vergiler Hariç: 1.458,33 ₺

Harici Bellek Ses Kayıt Cihazı

Harici Bellek Ses Kayıt Cihazı

HARİCİ BELLEK SES KAYIT CİHAZI Ürün USB Flash Bellek görünümlü bir ses kayıt cihazıdır. Müthiş ka..

1.750,00 ₺ Vergiler Hariç: 1.458,33 ₺

Ergonomik Ses Kayıt Cihazı

Ergonomik Ses Kayıt Cihazı

ERGONOMİK SES KAYIT CİHAZI Ürün USB Flash Bellek görünümlü bir ses kayıt cihazıdır. Müthiş kalite..

1.750,00 ₺ Vergiler Hariç: 1.458,33 ₺

Profesyonel Ses Kayıt Cihazı

Profesyonel Ses Kayıt Cihazı

Profesyonel Böcek Ses Kayıt Cihazı - Gizlilik ve Netlikte Mükemmel ÇözümProfesyonel Böcek Ses Kayıt ..

2.000,00 ₺ Vergiler Hariç: 1.666,67 ₺

Edic Mini Tiny B76

Edic Mini Tiny B76

EDİC Mini Tiny+ B76 ses kayıt cihazı, gizli ve uzun süreli ses kaydı yapabilme özelliğiyle dikkat çe..

6.999,99 ₺ Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Edic Mini Tiny B80

Edic Mini Tiny B80

EDİC Mini Tiny B80 Ses Kayıt Cihazı, uzun pil kullanım süresi ve kompakt tasarımıyla öne çıkan profe..

6.999,99 ₺ Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Edic Mini Tiny A81

Edic Mini Tiny A81

EDİC MİNİ TİNY A81 SES KAYIT CİHAZI Süper uzun pil ömrü ve küçük boyutu!   EDIC-mini T..

6.999,99 ₺ Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Edic Mini Tiny A83

Edic Mini Tiny A83

EDİC MİNİ TİNY A83 SES KAYIT CİHAZI Süper uzun pil ömrü ve küçük boyutu! EDIC-mini Tiny + Edic..

6.999,99 ₺ Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Edic Mini Tiny A69

Edic Mini Tiny A69

EDİC MİNİ TİNY A69 SES KAYIT CİHAZI 2Gb hafıza kartı ile yeni model Edic-mini Tiny xD A69 tanışın..

6.999,99 ₺ Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Edic Mini Tiny B73

Edic Mini Tiny B73

EDIC Mini Tiny B73 Ses Kayıt Cihazı - Profesyonel Ses Kaydı ÇözümüEDIC Mini Tiny B73, sıkıştırma olm..

6.999,99 ₺ Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Edic Mini Tiny B47

Edic Mini Tiny B47

EDİC MİNİ TİNY B74 SES KAYIT CİHAZI: Profesyonel Ses Kaydı İçin Mükemmel ÇözümEdic-mini Tiny + B74, ..

6.999,99 ₺ Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Edic Mini Tiny B74

Edic Mini Tiny B74

EDİC MİNİ TİNY B74 SES KAYIT CİHAZI: Profesyonel Ses Kaydı İçin Mükemmel ÇözümEdic-mini Tiny + B74, ..

6.999,99 ₺ Vergiler Hariç: 5.833,33 ₺

Etiketler: edic mini tiny A79, ucuz ses kayıt cihazı, profesyonel ses kayıt cihazı, casus ses kaydedici, mikro ses kayıt cihazı, mini ses kaydedici, ses kayıt cihazı fiyatları, edic mini tiny ts market,