Ally A9 Mini Gizli Kamera

MİNİ A9 GİZLİ KAMERA

    Ürün Açıklaması ;

        Gizli Kamera kategorisinde gelişen teknolojiye uyum sağlayan bu cihaz sayesinde eviniz, işyeriniz hatta aracınızda dahi güvenliğinizi üst seviye sağlamış olacaksınız. Mini A9 Gizli Kamera ile cihazı kurduğunuz alanda kablosuz wifi internet olması yeterli olacaktır. Cihaza ait uygulamayı Apple Store ya da Google Play Store dan indirip ayarlarını yapmanız halinde cep telefonunuzdan cihazın bulunduğu yeri mesafe sınırı olmadan izleyebilir ve dinleyebilirsiniz.


 Genel Bakış

• Yüksek çözünürlüklü 1080P (tam HD):Kameranın 1080P tam HD çözünürlüğü ile kristal netliğinde görüntülerin keyfini çıkarın, her ayrıntıyı keskin odakta yakalayın.

• Hareket algılama AI fonksiyonları:Kameranın AI fonksiyonları, kameranın görüş alanındaki herhangi bir harekete sizi uyaran hareket algılamayı içerir.

• Renk gece görüşü:Renkli gece görüşü ile, düşük ışık koşullarında bile net bir şekilde görebilirsiniz ve hiçbir şeyi kaçırmamanızı sağlayabilirsiniz.

• USB bağlantısı:Kamera, USB üzerinden ev ağınıza kolayca bağlanır ve kurulumu ve kullanımı kolaylaştırır.

A9 1080P HD Wifi kamera gözetim kameraları sensör kamera Web Video akıllı ev güvenlik kablosuz güvenlik kamera


Ürün özellikleri:

1. Kolay tak ve çalıştır

2. Kolay çoklu kullanıcı görünümü

3. Güzel video bağlantısı

4. Çok kullanıcılı kolayca görüntüleyin

5. Gerçek zamanlı uzaktan izleme gerçekleştirmek

6. Wi-Fi kamera: iPhone/Android mobil cihazlarda uzaktan izleme desteği

Not:

1. Bu ürünün uygulanabilir çalışma sıcaklığı-10 ° c ~ 50 ° c'dir. Lütfen bu ürünü sıcaklığın çok yüksek veya çok düşük olduğu bir ortamda kullanmayın.

2. Bu ürün hassas bir elektronik üründür. Lütfen aşırı derecede ıslak olan veya ürüne girmek için bu suyu kullanabilen bir ortamda ürün kullanmayın.

3. Lütfen bu ürünün Wi-Fi sinyal kapsama alanı içinde kurulduğundan ve daha iyi Wi-Fi sinyaline sahip bir yerde mümkün olduğunca yerleştirildiğinden emin olun. Ve sinyali etkileyebilecek mikrodalga fırından veya başka yerlerden uzak bir yere yüklemeye çalışın.

4. Ürünümüz Akdeniz Bilişim güvencesi ile yurtdışından direkt sizin için satın alınacak olup ürün direkt yurtdışından sizin adresinize sevk edilecektir. Teslim süresi ortalama 14-30 gün arası sürebilmektedir.

Ally A9 Mini Gizli Kamera

  • Ürün Kodu: AKD-A9
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 649,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 541,66 ₺

Etiketler: Mini A9 Gizli Kamera, gizli kamera, gizli kamera fiyatları, gizli kamera çeşitleri, gizli kamera modelleri, a9 kamera, a9 gizli kamera, a9 wifi kamera,