Kablosuz Gizli Kamera
Akdeniz Bilişim WhatsApp Destek
0532 449 77 64
  • Kablosuz  Kamera

Tam Profesyonel Gizli Kamera: Her Yerde İzleyin ve Kaydedin

Artık istediğiniz her yerden dilediğiniz kadar izleme ve kayıt yapma imkanı sunan tam profesyonel gizli kamera ile evinizin, işyerinizin veya istediğiniz herhangi bir mekanın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bu gizli kamera, cep telefonunuzdan, internet cafeden, ofisten veya herhangi bir yerden erişebileceğiniz bir IP adresi ile kolayca erişilebilir.

Kullanım Kolaylığı ve Gizlilik:

Sadece cihazı fişe takmanız yeterlidir, hiçbir ekstra bilgisayar veya cihaz gerekmez. Sizden başka kimse tarafından izlenemez ve tamamen gizli kalır. Sesli ve renkli görüntü kaydı yapabilme özelliği ile dünyanın herhangi bir yerinden canlı izleme yapabilirsiniz.

Kablosuz Bağlantı ve Paket İçeriği:

Sadece kablosuz modeminizin olması yeterlidir, başka hiçbir cihaza ihtiyacınız yoktur. Paket içeriği, özel hazırlanmış gizli kameralı elektrikli cihaz ve Türkçe kullanma kılavuzunu içerir. Seçeceğiniz elektrikli cihazın türüne göre fiyatlandırma yapılır.

Not:

Seçeceğiniz elektrikli cihaz, gizli kamera ile birleştirilerek size sunulur. Bu sayede günlük kullanımınız için pratik bir çözüm sağlanır ve istediğiniz her yerden kolayca izleme ve kayıt yapabilirsiniz. Hemen sipariş verin ve güvenliğinizi sağlayın!


Kablosuz Kamera

  • 2.499,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 2.083,33 ₺

Etiketler: kablosuz ip kamera, kablosuz kamera, kablosuz ip gizli kamera, kablosuz gizli kamera, gizli kamera, gizli kameralar, gizli kamera fiyatları, gizli kamera çeşitleri, gizli kamera modelleri, ip gizli kamera, wifi gizli kamera, wifi kamera