Mini Dv Gizli Kamera
Akdeniz Bilişim WhatsApp Destek
0532 449 77 64

Aksiyon sporları ile ilgilenen sporcuların en çok tercih ettiği kameramızın kullanımı çok pratik ve kolaydır. 32 gb' a kadar mikro sd kart destekler. Sürekli kayıtta yaklaşık 3 saate kadar sesli ve renkli video kaydı yapar. Aynı zamanda Dvr Kameranın video kayıt, sadece ses kayıt ve resim çekme modu vardır. Ufak boyutları sayesinde her yere kolayca monte edilebilir. Ayrıca kutu içeriğindeki aparatları sayesinde motor kaskına, araba içine motosiklet, tekne, jetski, ve bisiklete çok kolay monte edilebilir. Üstün ve mükemmel kalite sayesinde her anınızı her yerde kayıt altına alabilirsiniz!

Sese duyarlı özelliği sayesinde saatlerce mesela bebek bakıcısını kontrol edebilirsiniz.Okul’daki dersleri kayıt altına alabilir. Sonra tekrar USB sayesinde izleyebilirsiniz

5.5cm Boyutunda


Mini Dv Gizli Kamera Özellikleri


Video formatı: Yüksek Kalite de 30 FPS 640x480 Piksel Sesli & Renkli Video Kayıt

Sese Duyarlı Özelliği sayesinde Saatlerce Video Kayıt

USB Bellek Olarak Kullanma


CİHAZ NASIL ÇALIŞIYOR

Açma düğmesini açtığınızda mavi ışık yanacaktır, bekleme konumundadır. 


NASIL VİDEO ÇEKİLİR

Kamerayı açtıktan sonra kayıt düğmesine ( soldaki Power düğme) 1 kere basılır ve mavi ışık yanar, video kayıt yapabilmek için kayıt düğmesine (üstteki düğme) 1 kere basılır aynı zamanda hem mavi ışık sabit yanar kırmızı ışık sürekli yanıp söner. Kaydı hafıza ya kayıt yapabilmek için tekrar kayıt düğmesine (üstteki düğme) 1 kere basılır kırmızı ışık 3 kere hızlı şekilde yanıp söner ve çekilen videoyu  kayıt altına alır.

SES DUYARLI KAYIT ÖZELLİĞİ NASIL ÇALIŞIR

Açma Düğmesini açtıktan sonra (sol Mode düğmesi) ses duyarlı düğmesine 1 kere basılır ve mavı ışık yanı sıra kırmızı ışık sürekli hızlı bir şekilde sürekli yanıp söner ve 60db ses algılarsa kırmızı ışık artık hızlı yanmaz normal şekilde yanıp söner eğer 2 dakika sonra ses algılama olmazsa tekrar bekleme konumuna gelir.


Mini Dv Kamera

  • 1.749,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 1.458,33 ₺

Mevcut Seçenekler:


Etiketler: mini dv kamera, mini dv gizli kamera, gizli kamera, gizli kameralar, gizli kamera fiyatları, gizli kamera çeşitleri, gizli kamera modelleri