Wifi Masa Saati Kamera

Teknoloji harikası wifi kamera ile mesafe sınırı olmadan bulunduğu ortamdaki ses ve görüntüleri 160 derecelik açı ile hd kalite de aktarır. Anroid ve İOS uyumlu uygulamanızı indirdikten sonra bir kaç dakika içinde kullanıma hazır olur. 

Wifi masa saati kamerayı modeminizin wifi ağına eşleştirme yaptıktan sonra sınırsız mesafeden ister cep telefonunuz üzerinden 3G ile , isterseniz de Wifi ağınıza bağlanıp izleme yapabilirsiniz. Bu masa saati kameranın harekete duyarlı olması ile ortamda oluşan herhangi bir harekette size uyarı mesajı gönderir ve siz de anında canlı olarak izleyebilirsiniz. Gece görüş özelliği ile de ışık az olan ortamlarda bile net görüntü kaydı yapar. 

Cep telefonunuzun Wifi Hot Spot özelliğini kullanarak başka bir telefondan da uzaktan izleme yapabilirsiniz. Ayrıca uzaktan başka bilgisayara 7/24 kayıt yaptırabilirsiniz. Bilgisayara yüklü olan program ile tarih ve saat ayarlarını yaparak haftanın hangi tarihinde hangi saatinde kayıt yapmasını istiyorsanız ayarlayabilirsiniz. 

Sınırsız izleme yapabilmeniz için kameranın bulunduğu ortam da wifi olması gerekir ve masa saati sürekli olarak elektriğe bağlı olması gerekir. Aksi takdirde içindeki batarya ile sadece 5 saat kayıt yapabilirsiniz.

Wifi Masa Saati Kamera

  • 2.249,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 1.874,99 ₺

Mevcut Seçenekler:


Benzer Ürünler

Dijital Masa Saati Kamera

Dijital Masa Saati Kamera

Dekoratif ve şık görünümü ile hem masa saati işlevi gören, kullanım amacınızı kimse anlamadan şık bi..

1.749,99 ₺ Vergiler Hariç: 1.458,33 ₺

Etiketler: wifi masa saati kamera, gece görüş masa saati kamera, wifi masa saati gizli kamera, masa saati kamera, masa saati gizli kamera, gizli kamera, gizli kameralar, gizli kamera fiyatları, gizli kamera çeşitleri, gizli kamera modelleri