Güneş Gözlüğü Gizli Kamera

Fotoğraf çekme/ Video kaydı

Cihaz kapalı konumdayken gözlük üzerindeki ON/OFF tuşuna 3s basılı tutunuz. Gösterge lambası mavi renkte yanar ve bip sesi duyulur. 10s sonra mavi lamba 5 kez hızlıca yanıp söner ve mavi lamba yanıp sönmeye başlar. Böylece video kaydı otomatik olarak başlar. Kaydı durdurup hafızaya kaydetmek için gözlük üzerindeki ON/OFF tuşuna veya uzaktan kumanda üzerindeki tuşuna 1 kez basınız. Fotoğraf çekmek için uzaktan kumanda üzerindeki tuşuna 1 kez basınız. Kamerayı kapatmak için gözlük üzerindeki ON/OFF tuşuna veya kumanda üzerindeki tuşuna 3s basılı tutunuz. 


Kayıt Tarihini Güncelleme

Kameranın kayıt tarihini güncelleyebilmek için boş bir text dosyası açınız ve  2013.01.18 12:43:00 Y veya 2013.01.18 12:43:00 N formatında tarihi giriniz. Burada Y ve N tarihin kayıt yapılırken gösterilip gösterilmeyeceğini belirler. Dosyayı ‘’time.txt’’ olarak kaydediniz ve bu dosyayı kamera pc ye bağlandıktan sonra ana dizine kopyalayınız. Kamerayı pc den çıkartıp kayıt yaptığınızda tarihin otomatik olarak güncellediğini görebilirsiniz. 


Cihazı Resetleme

Kamera sistemi hata verdiğinde, reset tuşuna basmak için metal olmayan uygun bir araç kullanınız. Bu yolla, kamera sistemi tekrar başlayacaktır.


Şarj Etme

Cihaz kapalı konumdayken USB kablosunu gözlüğe takınız. USB kablosunun USB port ucunu bilgisayara veya şarj cihazına takınız. Cihaz şarj olurken kırmızı lamba yanar. Şarj tamamlandığında lamba söner.


USB Portundan PC ye bağlamak

Cihaz kapalı konumdayken USB kablosunu gözlüğe takınız. USB kablosunun USB port ucunu bilgisayara takınız. Kırmızı lamba yanar ve cihaz şarj olmaya başlar. gözlük üzerindeki ON/OFF tuşuna 3s basılı tutunuz. Kırmızı ve mavi lambalar aynı anda yanar. Kısa bir süre sonra bilgisayar cihazı çıkarılabilir disk olarak görür. Hafızada depolanan video ve resim dosyalarını PC üzerinden pleybek yapabilirsiniz.


AV-out fonksiyonu

Cihaz kapalı konumdayken usb kablosunun bir ucunu gözlüğe kırmızı ve sarı renkteki av out uçlarını monitöre takınız. Gözlük üzerindeki ON/OFF tuşuna 3s basılı tutunuz. USB kablosunu gözlüğe takınız. Gösterge lambası mavi renkte yanar ve bip sesi duyulur. 10s bekleyiniz. Ardından kayıt dosyası monitörde görünür. Dosyayı oynatmak ve durdurmak için gözlük üzerindeki ON/OFF tuşuna 1 kez basınız. Bir sonraki dosyaya geçmek için gözlük üzerindeki ON/OFF tuşuna 3s basılı tutunuz. Cihazı kapatmak için kumanda üzerindeki tuşuna 1 kez basınız.


Güneş Gözlüğü Kamera

  • 2.499,99TL

  • Vergiler Hariç: 2.083,33TL

Etiketler: güneş gözlüğü kamera, güneş gözlüğü gizli kamera, gözlük kamera, gözlük gizli kamera, gözlük kamera fiyatları, gözlük gizli kamera çeşitleri, gözlük gizli kamera fiyatları, gizli kamera, gizli kamera çeşitleri, gizli kamera modelleri, gizli kamera fiyatları, gizli kameralar,