Lcd Monitör Dinleme Cihazı, Dinleme Cihazı Fiyatları, Ucuz Dinleme Cihazı, Uzaktan Dinleme Cihazı.
  • Lcd Monitör Dinleme Cihazı

LCD MONİTÖR DİNLEME CİHAZI

Zekice hazırlanmış , şüphe uyandırmayan, Dünya'nın en uzun mesafeli dinleme cihazıdır. Evinizde veya işyerinizde gün boyu neler oluyor kendi kulağınızla dinleme istemez miydiniz, işte size en mükemmel çözümü, LCD Monitör içerisine uyguladık ! fark edilmesi imkansız olan casus dinleme cihazı içerisine herhangi bir operatörün, yerleştirdiğiniz sim kart numarasını aradığınızda çok güçlü mikrofon sayesinde 45 m2 bir odayı kesintisiz ve net olarak dinleme yapabilirsiniz, bu casus dinleme cihazı mesafe sınırı olmaksızın, Dünya 'nın her bir yerinden arayarak dinleme yapabilirsiniz. Örneğin evinize siz yokken hırsız girdi, bu cihaz siz evde yokken evinizde ses olduğu anda sizi arayıp evinizin bulunduğu ortamda neler konuşuluyor kimler var tespit etmenize olanak sağlamaktadır.

Bu ürün mevcut LCD monitörünüze ya da bizden talep edebileceğiniz herhangi bir LCD Monitöre uygulanabilir. Mevcut monitörünüze olmasını istemeniz durumunda monitörü firmamıza kargo etmeniz yada elden teslim etmeniz gerekmektedir. Firmamızdan yeni bir monitöre uygulanmasını talep etmeniz durumunda seçeceğiniz marka ve model monitör ücretini de ekstra ödemeniz gerekmektedir.

Teknik Özellikler ;

LCD monitörün tüm özellikler kullanılmaktadır, dinleme cihazı bağımsız çalışmaktadır.

LCD monitör Dinleme cihazı GSM şebekesini kullanır ve dünyanın en uzun mesafeli dinleme cihazıdır. 

Dinleme cihazı mikrofonu hassasiyeti ile sesleri çok net dinleyebilirsiniz. 

Cihaz enerjiyi takılı olan prizden aldığından. Yıllarca şarzı bitmeden kullanılabilir. 

Her tür sim kart ile çalışmaktadır.

    

Lcd Monitör Dinleme Cihazı

  • 1.749,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 1.458,33 ₺

Benzer Ürünler

ANDROİD TELEFON DİNLEME YAZILIMI

ANDROİD TELEFON DİNLEME YAZILIMI

CEPSPY ANDROİD TELEFON DİNLEME VE TAKİP PROGRAMI ÖZELLİKLERİ   ..

1.699,99 ₺ Vergiler Hariç: 1.416,66 ₺

Etiketler: lcd monitör dinleme cihazı, dinleme cihazları, dinleme cihazı fiyatları, ucuz dinleme cihazı, dinleme cihazı sahibinden, dinleme cihazı n11, n11 dinleme cihazları, dinleme cihazı gittigidiyor,