Ortam Dinleme ve Takip Cihazı, Gps Takip Dinleme, Uzaktan Takip ve Dinleme, Ucuz Dinleme ve Takip Fiyatları.

ORTAM DİNLEME VE TAKİP CİHAZI

Cihazın pil ömrü, dinleme maksatlı kesintisiz kullanımda 8 saat, ara ara dinlemelerde 4-5 gün sürmektedir.

Takip kullanımlarında ise; ara ara takiplerde 12 güne kadar pil ömrü vardır.

Bulunduğu ortamda kendi gizliliğini korumak için cihazda ses, ışık, titreşim gibi özelliklerin hiçbiri yoktur. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde  ORTAM DİNLEME yapabilirsiniz.

Avea, Vodafone, Turkcell operatörlerinin tümüyle uyumlu olarak çalışmaktadır.

GPS Takip & Dinleme cihazı, özellik olarak, ortamdaki en ufak sesleri çift mikrofonlu güçlü alıcısıyla algılayacak şekilde tasarlanmış olup ortamda ses olduğu takdirde otomatik olarak sizi arayabilme özelliği de vardır. Fakat bu özellik ortamda sürekli ses olduğu zamanlarda rahatsız edici bir hal almaktadır ve kullanımı isteğe bağlı olarak seçilebilir. 

Nedir

GSM teknolojisi ile çalışan bozuk para ebatlarındaki GPS Takip & Dinleme cihazı; Bir sim kart aracılığı ile telefon gibi çalışır. Bu cihaz sayesinde cihazın bulunduğu ortamı çok net bir şekilde dinleyebilirsiniz. 

Cihazın içinde bulunan sim kartı aradığınız taktirde sorunsuz bir şekilde dinleme yapabilirsiniz. 

Dünyanın en küçük takip & dinleme cihazıdır ve sınırsız kapsama alanına sahiptir. 

Bunlara ek olarak içinde bulundurduğu GPS (konum belirleme) teknolojisi ile cihaz kendi bulunduğu konumu sim kart aracılığı ile size yollamaktadır. 

Cihazdan konum bilgisi almak için LBS yazılıp cihazdaki SIM karta SMS gönderilir. Cihaz bulunduğu konumun harita linkini size SMS olarak bildirir.

Nerelerde Kullanılır

GPS Takip & Dinleme cihazı küçük tasarımlarından dolayı çocuğunuzun çantasında, köpeğinizin tasmasında, aracınızın içinde veya kampa giderken sorunsuz kullanabileceğiniz bir cihazdır.

GPS Takip & Dinleme cihazı küçük tasarımından dolayı hemen hemen her yerde kamufle olabilir. Bu sayede araba gibi özel eşyalarınızın çalınmaya karşı kontrolünü kendiniz sağlayabilirsiniz.

Hemen hemen her yerde kullanılan GPS Takip & Dinleme cihazının kullanılmaması gereken yegane yerler GSM sinyalinin olmadığı yerlerdir. Kısaca dünyanın herhangi bir yerinde telefon sinyalinin olduğu alanlarda cihazı rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Nasıl Çalışır

GPS Takip & Dinleme cihazını ilk olarak 2-2,5 saat şarj ediniz. Şarj ettikten sonra PİN KODU İPTAL EDİLMİŞ sim kartınızı cihaza takınız.

İkinci adım olarak kendi numaranızdan cihaza takmış olduğunuz sim karta önce dil ayarlama ve numara tanımlama için "LAG2" yazıp SMS atınız. Cihaz size dönüş yaptıktan sonra  DİNLEMEözelliğini açmak için "HM1" yazıp SMS gönderiniz. Böylece DİNLEME özelliği aktif olur.

Daha sonra GPS Takip & Dinleme cihazının ufak boyutundan faydalanarak istediğiniz ortamda saklayabilir, isterseniz de dekoratif eşyaların içine yerleştirerek kullanabilirsiniz.

Bu aşamalar tamamlandıktan sonra fark edilme tedirginliği olmadan GPS Takip & Dinleme cihazınızı arayarak DİNLEME yapabilirsiniz. 

Özellikler

1.SIM kart (dahil değil)

2.Otomatik cevaplama

3.Environmental gözetim

4.LBS Konumlandırma

5.SOS Acil Çağrı

6.Real Süresi 4 bant GSM / GPRS

7.Operation Frekans: / 900/1800 / 1900MHz GSM850

8.VOX Geri Çağrı

9.12 gün bekleme süresi

Temel Çalışma

URL / Dinleme: Ürün içinde bir SIM kartı arayarak 10 metre mesafedeki tüm sesleri dinleye bilirsiniz, Cihaz yaklaşık 12 gün bekleme süresi vardır GPS destegi ile araç takibi ve araç ici ses dinlemesi yapabilirsiniz.

Yer Sorgulama ; mesaj bölümüne  büyük harfler "DW" ve cihaza takılı olan numaraya gönderelim. Hatta TL olması Gerekiyor Otomatik Olarak Cihaz  adres veya URL ile cevap verecektir. Detaylı yerini kontrol etmek için cep telefonu ya da PC yoluyla giriş yaparak konumu öğrene bilirsiniz.

Işlev Komut Mesajları

Kayıt RG + cep telefonu numarası

Konum Kontrol DW

Açık Ses geri arama 1111

Yakın Ses geri arama 0000

Acil Alarmı SOS

Yetki SQ + mobil numara

Yetkilendirme İptal SQ

    

Ortam Dinleme ve Takip Cihazı

  • 2.499,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 2.083,33 ₺

Benzer Ürünler

Ortam Dinleme Cihazı

Ortam Dinleme Cihazı

ORTAM DİNLEME CİHAZI          Bu ürünümüz ile mesafe sınırı olmaksızın e..

2.499,99 ₺ Vergiler Hariç: 2.083,33 ₺

ANDROİD TELEFON DİNLEME YAZILIMI

ANDROİD TELEFON DİNLEME YAZILIMI

CEPSPY ANDROİD TELEFON DİNLEME VE TAKİP PROGRAMI ÖZELLİKLERİ   ..

1.699,99 ₺ Vergiler Hariç: 1.416,66 ₺

Etiketler: ortam dinleme cihazı, takip dinleme cihazı, kişi takip ve dinleme cihazı, araç takip ve dinleme cihazı,