Priz Dinleme Cihazı, Priz Dinleme Cihazı Fiyatları, Ucuz Priz Dinleme Cihazı, 3 lü Priz Dinleme Cihazı, 4 lü Priz Dinleme Cihazı, 6 lı Priz Dinleme Cihazı, Priz Dinleme Cihazı Nasıl Kullanılır.

Priz Dinleme Cihazı ile enerji sorunu olmadan 7/24 ortam dinleme yapabilirsiniz. Ucuz fiyat ve şarj sorunu olmadan ortam dinlemesi yapmak istiyorsanız muhakkak bir priz dinleme cihazına ihtiyacınız olacaktır.

Priz Dinleme Cihazı firmamız tarafından müşterilerimizin talebine göre özel olarak üretilmekte olup, dilediğiniz herhangi bir priz içerisine ortam dinleme modülü yerleştirebiliriz. Üçlü Priz Dinleme Cihazı, Dörtlü Priz Dinleme Cihazı, Altılı Priz Dinleme Cihazı, Duvar tipi Priz Dinleme Cihazı, On ikili Priz Dinleme Cihazı ve renk olarak siyah, beyaz ya da dilediğiniz herhangi bir renk Priz seçebilirsiniz.

Priz Dinleme Cihazı, içerisine takılan sim kartlı ortam dinleme modülü ile çalışmaktadır. Bu modül dilediğiniz herhangi bir sim kart ile çalışmakta olup, Turkcell, Vodafone ya da Avea hat seçebilirsiniz.

Seçtiğiniz hat kendi kullandığınız operatörle aynı olursa ortam dinleme esnasında ucuz fiyat ile uzun süre dinleme yaparsınız. Ortam dinleme yapmak için size gelen seçmiş olduğunuz Priz Dinleme Cihazını dinlemek istediğiniz ortama bırakmanız yeterlidir.

Priz Dinleme Cihazımız ile ilgili Doğan Haber Ajansı ile yaptığımız röportajımızı izleyebilirsiniz.

Priz Dinleme Cihazı Nasıl Kullanılır ?

1 – İlk önce kullanmak istediğiniz operatöre ait yeni bir sim kart almalısınız, bu kartı istediğiniz operatörden seçebilirsiniz, Turkcell – Vodafone – Avea hangisini seçtiğiniz önemli değil, sebebi ise priz dinleme cihazınız bütün operatörlerde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Alacağınız hattın faturalı ya da kontörlü olması da önemli değildir.

2 – Alacağınız hattın numarası hiç kimse tarafından bilinmemelidir. Zira numaranızı bilen herkes o numarayı aradığında priz dinleme cihazını bıraktığınız ortamı dinleyebilir. Bundan dolayı kimsenin bilmediği yeni bir hat olmalıdır.

3 – Aldığınız hattı Priz Dinleme Cihazına takmadan önce herhangi bir telefona takmalı ve telefon açılırken sorduğu pin kodunu kaldırmanız gerekmektedir. Pin Kodu sorgusunun kaldırılmaması durumunda priz dinleme cihazınız çalışmayacaktır.

4 – Başta yer alan üç maddeyi yaptıktan sonra, elinize ulaşan priz dinleme cihazının vidalarını yıldız ya da düz tornavida ile söküp kapağını açınız. Priz kapağı açıldıktan sonra içerisinde sim kart takabileceğiniz yuvaya kartınızı takınız. Daha sonra vidalarını kapatıp fişini prize takınız.

5 – Fiş i priz e taktıktan sonra priz dinleme cihazınızın içine taktığınız hattaki numarayı kendi telefonunuzdan arayın, aradığınız anda cihaz normal bir telefon gibi 1-2 defa çalacak ve otomatik olarak açılıp ortam dinlemesi yapmanızı sağlayacaktır.

6 – Priz Dinleme Cihazınızda ses aktivasyon özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde prizi bıraktığınız ortamda herhangi bir ses olması durumunda prizdeki hattın sizi aramasını sağlayacaktır. Priz Dinleme Cihazı akıllı hafızası sayesinde kendini arayan ilk numarayı hafızasına alır ve ortamda ses olduğu anda o numarayı arar ve ortamdaki sesleri dinlemenizi sağlar

7 – Priz Dinleme Cihazına taktığınız hat kontörlü bir hat ise ve kontör gitmesini istemiyorsanız, cihaz sizi aradığında meşgule alıp geri siz arayıp dinleyebilirsiniz.

8 – Priz Dinleme Cihazınızı aradığınız anda operatörünüze ait tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz.

 

Priz Dinleme Cihazı

  • 2.750,00 ₺

  • Vergiler Hariç: 2.291,67 ₺

Benzer Ürünler

ANDROİD TELEFON DİNLEME YAZILIMI

ANDROİD TELEFON DİNLEME YAZILIMI

CEPSPY ANDROİD TELEFON DİNLEME VE TAKİP PROGRAMI ÖZELLİKLERİ   ..

1.699,99 ₺ Vergiler Hariç: 1.416,66 ₺

Etiketler: Priz Dinleme Cihazı, Priz Dinleme Cihazı Fiyatları, Ucuz Priz Dinleme Cihazı, 3 lü Priz Dinleme Cihazı, 4 lü Priz Dinleme Cihazı, 6 lı Priz Dinleme Cihazı, Priz Dinleme Cihazı Nasıl Kullanılır.