Cami Jammer - Sinyal Kesici
Akdeniz Bilişim WhatsApp Destek
0532 449 77 64
  • Cami Jammer - Sinyal Kesici

Cami Jammer

Görüntülemekte olduğunuz bu ürünümüz, 4.5 G teknolojisi çıkmadan önce üretilen eski model Jammer cihazımızdır.
4.5 G Teknolojisinden sonra üretilen yeni model cep telefonlarını yani akıllı telefonları bu model cihazımız engellememektedir ve bu modelimizin üretimine son verilmiştir.
Yeni teknoloji uyumlu cihazları incelemek için buraya 
TIKLAYIN

Yeni Nesil Cep Telefonları için Özel Üretim. Çoğu jammer modeli artık yeni nesil teknolojide üretilen akıllı telefonların sinyallerini kesmemektedir. Bu ürünümüz ile 3G - 4G Avea, Vodafone, Turkcell bütün operatörlerin sinyallerini rahatlıkla kesebilirsiniz.

Günümüz şartlarında kullanılmak üzere hazırlanmış olan bu yeni ürünümüz ile artık istenmeyen zamanlarda cep telefonlarının çalmasına son...

Cami Jammer ürünümüz ağırlıkta camilerimizde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış bir üründür. İbadet esnasında istenmeden çalan telfonlardan artık kurtuluyoruz. Firma olarak 2005 yılından günümüze cami jammer, toplantı odaları için jammer, taşınabilir jammer, çanta jammer, full band jammer, gibi çeşitli kategorilerde sinyal kesici üretmekteyiz. Sinyal Kesici Fiyatları olarak en ucuz jammer ı en kaliteli ürün olarak sizlere sunmayı ilke edinmiş durumdayız.

Teknik Özellikleri ;

Etki Alanı ; 500 - 1000 m2 ( Bulunduğuz bölgedeki baz istasyonunun yakınlık uzaklık mesafesine göre değişmektedir. Eğer sinyal kesiciyi kullanacağınız yerin yakınlarında baz istasyonu var ise bu etki alanı 100 m2 ye kadar düşebilmektedir. )

Etkilediği Frekanslar ; Gsm 80 - 900 - 1800 Mhz / 3G 2200 Mhz / 4G 2.3 Ghz - 2.6 Ghz

Çıkış Gücü ; 10 Watt

Ağırlık ; 1.7 Kg

Renk ; Gri

Boyut ; 190 - 50 - 170 mm

Çalışma Süresi ; 24 Saat

 

Cami Jammer, Sinyal Kesici, Jammer Fiyatları, Taşınabilir Jammer, Full Band Jammer, Çanta Jammer, Cemır Fiyatları,

Cami Jammer - Sinyal Kesici

  • 0,00 ₺

  • Vergiler Hariç: 0,00 ₺

Etiketler: Cami Jammer - Sinyal Kesici