Tekstil Fabrikaları İçin Jammer
  • Tekstil Fabrika Jammer

TEKSTİL FABRİKASI JAMMER

Tekstil Fabrikalarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış bu sinyal kesici cihazımız, 50 Watt çıkış gücüne sahip olup, çalıştırıldığı "kapalı" alanda 2.000 m2 engelleme kapasitesine sahiptir. Yalnız cihazın 2.000 m2 alanda tam verimli çalışabilmesi için fabrika yakınlarında ortalama 1 km mesafede baz istasyonu bulunmamalıdır. Eğer daha yakında bir yerde baz istasyonu var ise bizim 50 Watt çıkış gücüne sahip ve 2.000 m2 alanda sinyali kesebilen cihazımızın gücü, baz istasyonunun fabrikanıza yakınlık mesafesine göre 300 m2 lere kadar düşebilmektedir. Bu nedenle ürün siparişi vermeden önce fabrikanızın bulunduğu bölgede baz istasyonu olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. 

Eğer yakın mesafe de baz istasyonu var ise fabrikanızın kapalı olan çalışma alanının kaç m2 olduğunu baz istasyonunun size olan mesafesini müşteri temsilcimizle görümeniz durumunda size en uygun çözüm önerisini verecektir.

Tekstil fabrikalarında kullanılan sinyal kesici jammer cihazlarımız Avea - Turkcell - Vodafone - 3G ve 4.5G frekanslarını engelleyebilmektedir. Bu sayede çalışanlarınız iş esnasında telefonla görüşemeyecek olup, iş kazaları, iş aksamaları gibi durumlar ortadan kalkacaktır. Çoğu tekstil firma yöneticisi bu durumdan muzdarip olmakla birlikte 2005 yılından günümüze 286 tekstil fabrikası ve atölyelerde bu sistemi uygulamış bulunmaktayız.

Sinyal Kesici Jammer cihazımız Tak Çalıştır sistem olup, herhangi bir montaj gerektirmemektedir. Ürün ile birlikte gelen 220 V fişi fabrikada uygun gördüğünüz bir priz e takarak cihaz üzerinde bulunan On - Off tuşu ile cihazı açıp kapatabilirsiniz.

Cihazımız ile ilgili fiyat bilgisi için lütfen firmamızla iletişime geçin.

İrtibat Numaralarımız ;

+90 242 344 08 44

+90 532 313 09 44

Tekstil Fabrika Jammer

  • 0,00TL

  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Etiketler: tekstil fabrikaları için jammer, tekstil jammer, fabrika jammer, okul jammer, imalathane jammer, atölye jammer,