Telefon Dinleme Cihazı, Telefon Dinleme Cihazı Fiyatları, Ucuz Dinleme Cihazları, Gizli Dinleme Cihazı, Böcek Dinleme Cihazı.
Akdeniz Bilişim WhatsApp Destek
0532 449 77 64
  • Telefon Dinleme Cihazı

TELEFON DİNLEME CİHAZI

Bu ürünümüz teknoloji harikası bir ürün olmakla birlikte, eviniz, işyeriniz ya da herhangi bir mekanınızda dinleme ihtiyaçlarınıza profesyonelce cevap verebilecek mükemmel bir üründür. Telefon Dinleme Cihazı ile sabit telefon ya da telsiz telefonlarınız aracılığı ile ortam dinlemeleri yapabilirsiniz.

Masa üstü ya da Telsiz Telefon içine yerleştirilen gsm ortam dinleme modülü sayesinde sınırsız mesafeden şarj sorunu olmadan ortam dinlemesi yaparsınız. Bu ürün sadece telefonun bulunduğu ortamdaki sesleri dinlemenize olanak sağlar.

Telefonda olan konuşmalarda karşı taraftakinin sesini duymazsınız, sadece telefonun bulunduğu ortamdaki kişinin sesini duyarsınız. Fakat bu bile bazı gerçekleri ortaya çıkarmaya yetecektir. Şüphelendiğiniz bir personeliniz, eşiniz, ya da bakıcınız olabilir. Bu gibi durumlarda hayati öneme sahip olan Telefon Dinleme Cihazı, hayatınızdaki tüm zorlukları ortadan kaldıracaktır.

Dinleme Cihazları ile ilgili Doğan Haber Ajansı ile yapmış olduğumuz röportajı izleyebilirsiniz.


    

Telefon Dinleme Cihazı nasıl kullanılır ?

1 – İlk önce kullanmak istediğiniz operatöre ait yeni bir sim kart almalısınız, bu kartı istediğiniz operatörden seçebilirsiniz, Turkcell – Vodafone – Avea hangisini seçtiğiniz önemli değil, sebebi ise Telefon dinleme cihazınız bütün operatörlerde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Alacağınız hattın faturalı ya da kontörlü olması da önemli değildir.

2 – Alacağınız hattın numarası hiç kimse tarafından bilinmemelidir. Zira numaranızı bilen herkes o numarayı aradığında Telefon dinleme cihazını bıraktığınız ortamı dinleyebilir. Bundan dolayı kimsenin bilmediği yeni bir hat olmalıdır.

3 – Aldığınız hattı Telefon Dinleme Cihazına takmadan önce herhangi bir telefona takmalı ve telefon açılırken sorduğu pin kodunu kaldırmanız gerekmektedir. Pin Kodu sorgusunun kaldırılmaması durumunda Telefon dinleme cihazınız çalışmayacaktır.

4 – Başta yer alan üç maddeyi yaptıktan sonra, elinize ulaşan Telefon dinleme cihazının vidalarını yıldız ya da düz tornavida ile söküp kapağını açınız. Telefon kapağı açıldıktan sonra içerisinde sim kart takabileceğiniz yuvaya kartınızı takınız. Daha sonra vidalarını kapatıp fişlerini takınız.

5 – Fiş i priz e taktıntan sonra Telefon dinleme cihazınızın içine taktığınız hattaki numarayı kendi telefonunuzdan arayın, aradığınız anda cihaz normal bir telefon gibi 1-2 defa çalacak ve otomatik olarak açılıp ortam dinlemesi yapmanızı sağlayacaktır.

6 – Telefon Dinleme Cihazınızda ses aktivasyon özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde Telefonu bıraktığınız ortamda herhangi bir ses olması durumunda Telefondaki hattın sizi aramasını sağlayacaktır. Telefon Dinleme Cihazı akıllı hafızası sayesinde kendini arayan ilk numarayı hafızasına alır ve ortamda ses olduğu anda o numarayı arar ve ortamdaki sesleri dinlemenizi sağlar

7 – Telefon Dinleme Cihazına taktığınız hat kontörlü bir hat ise ve kontör gitmesini istemiyorsanız, cihaz sizi aradığında meşgule alıp geri siz arayıp dinleyebilirsiniz.

8 – Telefon Dinleme Cihazınızı aradığınız anda operatörünüze ait tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Telefon Dinleme Cihazı

  • 3.249,99 ₺

  • Vergiler Hariç: 2.708,33 ₺

Etiketler: telsiz telefon dinleme cihazı, ucuz dinleme cihazı, sabit telefon dinleme cihazı, ortam dinleme cihazı, legal dinleme cihazı, dinleme cihazı çeşitleri, dinleme cihazı sahibinden, dinleme cihazı n11, dinleme cihazı gittigidiyor,